| Mark ja mudel: | Mitsubishi Eclipse Cross Instyle Plus Pano 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 01/2022 |
| Värvus: | valge |
| Odomeetri näit: | 80 180 km hooldusraamat |
| Hind: |
26 990 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (138 kW) |
| Tühimass: | 1975 kg |
| Täismass: | 2425 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 162 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4545 x 1805 x 1680 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2028 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Sõiduki tootjagarantii 5 aastat või 100 000 km - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas - MAP – Mitsubishi tasuta autoabiteenus Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 2699 Periood 60 kuud Intress 5.77% Kuumakse 467
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.




























