| Mark ja mudel: | Mitsubishi Pajero Instyle Plus 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 08/2017 |
| Värvus: | must met. |
| Odomeetri näit: | 159 206 km hooldusraamat |
| Hind: |
24 900 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
23 900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBLYV... näita VIN |
| Reg. number: | 213... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 3.2 DI-D (140 kW) |
| Tühimass: | 2385 kg |
| Täismass: | 3030 kg |
| Kandevõime: | 645 kg |
| Teljevahe: | 2780 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 180 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 8.60 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 9.30 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 10.50 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4900 x 1875 x 1860 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil - Üks omanik Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Komisjonimüük |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 2390 Periood 72 kuud Intress 8.02% Kuumakse 377
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.



















