| Mark ja mudel: | Mitsubishi Eclipse Cross Instyle 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 10/2022 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 91 781 km hooldusraamat |
| Hind: |
24 990 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | JMBXDG... näita VIN |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 PHEV (138 kW) |
| Tühimass: | 1975 kg |
| Täismass: | 2425 kg |
| Kandevõime: | 450 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 162 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Keskmine kütusekulu: | 2 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4545 x 1805 x 1680 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026 Garantii kehtib kuni 10.2027 või 100 000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Sõiduk asub AGR Autokeskuse müügiplatsil Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk avariivaba. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - Sõiduki tootjagarantii 5 aastat või 100 000 km - Veoaku tootjagarantii 8 aastat või 160 000 km - Hooldusintervall 20 000 km või vähemalt kord aastas - MAP – Mitsubishi tasuta autoabiteenus Tutvu Mitsubishi pistikhübriididega lähemalt www.agr.ee Hinnale lisandub registreerimismaksu tasu Komisjonimüük |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Järelmaks 10% sissemaks 2499 Periood 60 kuud Intress 5.77% 20% jääkväärtus 4998 Kuumakse 360
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.




























