| Mark ja mudel: | Mitsubishi Outlander Instyle Plus 4WD |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 04/2019 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 151 148 km hooldusraamat |
| Hind: |
15 990 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JMBXTG... näita VIN |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 2.0 (110 kW) |
| Tühimass: | 1702 kg |
| Täismass: | 2225 kg |
| Kandevõime: | 523 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 190 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4695 x 1810 x 1703 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti - Teostatud 50 punkti kvaliteedikontroll - Uuena AGR Autokeskusest ostetud - AGR Autokeskuse hooldusajalugu - Hooldusraamat - Väga heas korras - Üks omanik Eesti Liikluskindlustuse Fondi andmetel on sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsemat teavet küsi müügikonsultandilt või vaata https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Hinnale lisandub registreerimistasu |
| E-mail: | myyk@agr.ee |
| Kontaktandmed: | AGR Autokeskus OÜ +372 651 8087; +372 50 27 738 Pärnu mnt. 139E/3, Tallinn 11317 https://www.agr.ee |
-
Kapitalirent 10% sissemaks 1599 Periood 84 kuud Intress 6.52% Kuumakse 214
Meilt leiad laia valiku kontrollitud ja heas korras kasutatud autosid. Kõik AGR Autokeskuses müüdavad kasutatud autod läbivad ainulaadse põhjaliku 50 punkti A50 kvaliteedikontrolli ja kõikidele autodele on teostatud põhjalik müügieelne ettevalmistus.

























