| Марка и модель: | Ford S-MAX TITANIUM |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 03/2018 |
| Цвет: | белый |
| Показ одометра: | 247 200 km книга обслуживания |
| Состояние: | выполнен технический контроль |
| Цена: |
10 699 EUR содержит НДС 24% |
| Экспортная цена: | 8628 |
| Номер завода-изготовителя: | WF0JXX... показать VIN |
| Рег. номер: | 472... показать рег. нр. |
| Количество дверей: | 4 |
| Количество мест: | 5 |
| Двигатель: | 2.0 (155 kW) |
| Пустая масса: | 1766 кг |
| Полная масса: | 2575 кг |
| Грузоподъемность: | 809 кг |
| Расстояние между осями: | 2850 мм |
| Оси: | 4x2 |
| Коробка передач: | автомат |
| Максимальная скорость: | 218 км/ч |
| Топливо: | дизель |
| Расход топлива на шоссе: | 5.10 (л/100 км) |
| Средний расход топлива: | 5.50 (л/100 км) |
| Расход топлива в городе: | 6.30 (л/100 км) |
| Длина x Ширина x Высота: | 4830 x 1916 x 1676 (mm) |
| Оборудование: |
|
| Другое: | на учете в Эстонии, техосмотр до 03.2027 Привезено из страны: Германия Местонахождение автомобиля: Tartu, Эстония * Korrektne ajalugu ja õige läbisõit * Võtame sissemaksuks Teie vana sõiduki * Hammasrihm vahetatud 183 770km * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Контактные данные: | Intertrade 53404727,501 8514, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |

















