| Make and model: | BMW 320 d xDrive ModernLine |
|---|---|
| Type: | passenger car |
| Bodytype: | touring |
| First registration: | 10/2013 |
| Color: | white (Alpinweiss 3) |
| Mileage: | 208,500 km service book |
| Condition: | technical control performed |
| Price: |
EUR 10,990 VAT 0% |
| VIN: | WBA3K5... show VIN |
| Number of doors: | 5 |
| Seats: | 5 |
| Engine: | 2.0 (135 kW) |
| Base curb weight: | 1660 kg |
| Gross vehicle weight rating: | 2135 kg |
| Load carring capacity: | 475 kg |
| Drive shaft: | four-wheel drive |
| Transmission: | automatic |
| Max speed: | 222 km/h |
| Fuel: | diesel |
| Average fuel consumption: | 5.10 (l/100 km) |
| Equipment: |
|
| Other: | inspection valid until 05.2027 Brought from: Germany Location of a vehicle: Tartu, Estonia * Korrektne ajalugu ja õige läbisõit * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Contact: | Intertrade 53404727, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |



















