| Марка и модель: | BMW 320 d xDrive ModernLine |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | универсал |
| Первичная рег.: | 10/2013 |
| Цвет: | белый (Alpinweiss 3) |
| Показ одометра: | 208 500 km книга обслуживания |
| Состояние: | выполнен технический контроль |
| Цена: |
10 990 EUR НДС 0% |
| Номер завода-изготовителя: | WBA3K5... показать VIN |
| Количество дверей: | 5 |
| Количество мест: | 5 |
| Двигатель: | 2.0 (135 kW) |
| Пустая масса: | 1660 кг |
| Полная масса: | 2135 кг |
| Грузоподъемность: | 475 кг |
| Ведущий мост: | четырехприводный |
| Коробка передач: | автомат |
| Максимальная скорость: | 222 км/ч |
| Топливо: | дизель |
| Средний расход топлива: | 5.10 (л/100 км) |
| Оборудование: |
|
| Другое: | техосмотр до 05.2027 Привезено из страны: Германия Местонахождение автомобиля: Tartu, Эстония * Korrektne ajalugu ja õige läbisõit * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Контактные данные: | Intertrade 53404727, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |



















