| Mark ja mudel: | Volkswagen Passat Variant Highline |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 07/2015 |
| Värvus: | pruun met. |
| Odomeetri näit: | 272 800 km hooldusraamat |
| Hind: |
9490 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WVWZZZ... näita VIN |
| Reg. number: | 132... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 TDi (140 kW) |
| Tühimass: | 1581 kg |
| Täismass: | 2170 kg |
| Kandevõime: | 589 kg |
| Teljevahe: | 2786 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 233 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 4.10 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 4.60 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 5.40 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4767 x 1832 x 1462 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Maaklerimüük |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Kontaktandmed: | Intertrade 53404727,501 8514, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |



















