| Mark ja mudel: | Ford S-MAX TITANIUM |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 03/2018 |
| Värvus: | valge |
| Odomeetri näit: | 247 200 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
10 699 EUR sisaldab KM 24% |
| Eksporthind: | 8628 |
| Tehasetähis: | WF0JXX... näita VIN |
| Reg. number: | 472... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 (155 kW) |
| Tühimass: | 1766 kg |
| Täismass: | 2575 kg |
| Kandevõime: | 809 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 5.10 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 5.50 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 6.30 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4830 x 1916 x 1676 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti * Korrektne ajalugu ja õige läbisõit * Võtame sissemaksuks Teie vana sõiduki * Hammasrihm vahetatud 183 770km * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee antud sõiduk ei ole osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Kontaktandmed: | Intertrade 53404727,501 8514, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |

















