| Mark ja mudel: | BMW 320 d xDrive ModernLine |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 10/2013 |
| Värvus: | valge (Alpinweiss 3) |
| Odomeetri näit: | 208 500 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
10 990 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WBA3K5... näita VIN |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 (135 kW) |
| Tühimass: | 1660 kg |
| Täismass: | 2135 kg |
| Kandevõime: | 475 kg |
| Vedav sild: | nelikvedu |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 222 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Keskmine kütusekulu: | 5.10 (l/100 km) |
| Varustus: |
|
| Muu: | ülevaatus kuni 05.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti * Korrektne ajalugu ja õige läbisõit * Intertrade OÜ on Transpordiameti poolt tunnustatud sõidukite müüja * Avatud E-R 9.30-17.30. Väljaspool tööaega autoga tutvumine kokkuleppel * Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontrol |
| E-mail: | Carl@intertrade.ee |
| Kontaktandmed: | Intertrade 53404727, 748 4444 Tähe 110, Tartu 51013 http://www.intertrade.ee |



















