TARTU, Võru tn.173
info@gsmotors.ee
Pakkumised
| Mark ja mudel: | Volvo S80 MOMENTUM |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | sedaan |
| Esmane reg.: | 01/2007 |
| Värvus: | helepruun met. |
| Odomeetri näit: | 287 688 km |
| Hind: |
4690 EUR KM 0% |
| Reg. number: | 799... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.4 D5 (120 kW) |
| Tühimass: | 1631 kg |
| Täismass: | 2190 kg |
| Kandevõime: | 559 kg |
| Teljevahe: | 2835 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | manuaal 6-käiku |
| Tippkiirus: | 215 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 5.20 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 6.30 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 8.60 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4851 x 1893 x 1493 (mm) |
| Varustus: | kliimaautomaatik, roolivõimendi, kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, turvapadi, immobilisaator, signalisatsioon, lisapidurituli, stabiilsuskontroll, pidurdusjõukontroll, veojõukontroll, vihmasensor, ISOFIX lasteistme kinnitus (taga), valgustuspakett, udutuled (eesmised, tagumine), tulede korrektor, päevasõidutulede automaatne lülitus, suverehvid, valuveljed (17*), reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), multifunktsionaalne rool, AUX in stereo (CD, MP3, originaal), helivõimendi, kõlarid, subwoofer, autokompuuter, käed vabad süsteem, sahtlid esiistmete all, jalamatid (kummist), topsihoidjad (ees, taga), nahkpolster, istmed reguleeritava kõrgusega, 4x istmesoojendused, reguleeritava kumerusega seljatugi, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, Comfort istmed, elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad), 4x elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, püsikiiruse hoidja, peeglid päikesesirmides (valgustusega), kohtvalgustid, parkimisandurid (ees, taga), Coming-/Leaving-Home funktsioon, tagavararatas, reisiarvesti, 12v pistikupesad, veokonks (teisaldatav), tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, esi- ja tagarataste porikummid, Registreerimistasu on makstu, Auto on heas korras, Õlivahetus iga 8000-10000km, Viimane õli, salongi, kütuse, õhu filtrite vahetus oli tehtud läbisõidul 283685km., 10.2023 a. Piduriketade / klotside vahetus, 11.2023 a. Esi hoovade suured puksid, esi rooliotsad, esi hoov väikese puksid, taga hoovade pukside vahetus jne., 11.2024 a. Taga amortisaatorid, mootorid padjad, generaatori rihm, konditsionääri rihm, pingutid jne., 08.2025 a. Uus hüdrovõimendi pump, tagumised klotsid, tagumised stabika vardad 2tk., 01.2022 a. 249727 km peal vahetatud hammasrihma komplekt + veepump jne., Käigukast ja mootor töötavad hästi., Veermik korras ja ei kolise., Eesti tehnoülevaatus kehtib kuni 11.2026., On olemas viimaste aastate hooldustööde tšekid. |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Toodud riigist: Belgia Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Vahetuse võimalus: odavama sõiduki vastu + komp. * Registreerimistasu on makstud. * Auto on heas korras. * Hästi hoitud ja hooldatud. * Õlivahetus iga 8000-10000km. * Viimane õli, salongi, kütuse, õhu filtrite vahetus oli tehtud läbisõidul 283685km. * 10.2023 a. Piduriketade / klotside vahetus. * 11.2023 a. Esi hoovade suured puksid, esi rooliotsad, esi hoov väikese puksid, taga hoovade pukside vahetus jne. * 11.2024 a. Taga amortisaatorid, mootorid padjad, generaatori rihm, konditsionääri rihm, pingutid jne. * 08.2025 a. Uus hüdrovõimendi pump, tagumised klotsid, tagumised stabika vardad 2tk. * 01.2022 a. 249727 km peal vahetatud hammasrihma komplekt + veepump jne. * Käigukast ja mootor töötavad hästi. * Veermik korras ja ei kolise. * Suitsuvaba. * Eesti tehnoülevaatus kehtib kuni 11.2026. * Kere on korralik. * On olemas viimaste aastate hooldustööde tšekid. Komisjonimüük |
| E-mail: | info@gsmotors.ee |
| Kontaktandmed: | GS Motors +372 55584089 Võru tn.173, Tartu 50115 www.gsmotors.ee |

















