TARTU, Võru tn.173
info@gsmotors.ee
Pakkumised
| Марка и модель: | Volvo S80 MOMENTUM |
|---|---|
| Тип: | легковой автомобиль |
| Тип кузова: | седан |
| Первичная рег.: | 01/2007 |
| Цвет: | светло-коричневый мет. |
| Показ одометра: | 287 688 km |
| Цена: |
4690 EUR НДС 0% |
| Рег. номер: | 799... показать рег. нр. |
| Количество дверей: | 4 |
| Количество мест: | 5 |
| Двигатель: | 2.4 D5 (120 kW) |
| Пустая масса: | 1631 кг |
| Полная масса: | 2190 кг |
| Грузоподъемность: | 559 кг |
| Расстояние между осями: | 2835 мм |
| Оси: | 4x2 |
| Коробка передач: | механическая КП 6-käiku |
| Максимальная скорость: | 215 км/ч |
| Топливо: | дизель |
| Расход топлива на шоссе: | 5.20 (л/100 км) |
| Средний расход топлива: | 6.30 (л/100 км) |
| Расход топлива в городе: | 8.60 (л/100 км) |
| Длина x Ширина x Высота: | 4851 x 1893 x 1493 (mm) |
| Оборудование: | клима-автоматик, усилитель руля, центральный замок (с пультом), тормоза с АБС, воздушная подушка, иммобилайзер, сигнализация, доп.стоп сигнал, система контроля стабильного положения, система контроля тормозного усилия, противобуксовочная система, датчик дождя, ISOFIX крепитель детских сидений (сзади), светопакет, противотуманные фонари (передние, задний), регулятор положения фар по высоте, автоматическое включение фар, летняя резина, литые диски (17*), регулируемый руль (по высоте и глубине), многофункциональный руль, AUX in стерео (CD, MP3, оригинальное), усилитель звука, звуковые колонки, сабвуфер, компьютер, система "hands free", ящики под сиденьем, коврики (резиновые), держатели стаканов (спереди, сзади), кожаная обивка, регулируемые по высоте сидения, 4x обогрев сидений, спинка с регулировкой выпуклости, подлокотник спереди (с ящиком), подлокотник сзади, Comfort сиденья, электрические зеркала заднего вида (с подогревом, складывающиеся), 4x электрические стеклоподъемники, тонированные стекла, круиз контроль, противосолнечные козырьки с зеркалами (с подсветкой), местная подсветка, датчики парковки (спереди, сзади), Coming-/Leaving-Home функция, запасное колесо, счетчик поездки, 12v электрические розетки, прицепное устройство (съемное), подогрев заднего стекла, показатель температуры атмосферного воздуха, брызговики спереди и сзади, Registreerimistasu on makstu, Auto on heas korras, Õlivahetus iga 8000-10000km, Viimane õli, salongi, kütuse, õhu filtrite vahetus oli tehtud läbisõidul 283685km., 10.2023 a. Piduriketade / klotside vahetus, 11.2023 a. Esi hoovade suured puksid, esi rooliotsad, esi hoov väikese puksid, taga hoovade pukside vahetus jne., 11.2024 a. Taga amortisaatorid, mootorid padjad, generaatori rihm, konditsionääri rihm, pingutid jne., 08.2025 a. Uus hüdrovõimendi pump, tagumised klotsid, tagumised stabika vardad 2tk., 01.2022 a. 249727 km peal vahetatud hammasrihma komplekt + veepump jne., Käigukast ja mootor töötavad hästi., Veermik korras ja ei kolise., Eesti tehnoülevaatus kehtib kuni 11.2026., On olemas viimaste aastate hooldustööde tšekid. |
| Другое: | на учете в Эстонии, техосмотр до 11.2026 Привезено из страны: Бельгия Местонахождение автомобиля: Tartu, Эстония Возможность обмена: odavama sõiduki vastu + komp. * Registreerimistasu on makstud. * Auto on heas korras. * Hästi hoitud ja hooldatud. * Õlivahetus iga 8000-10000km. * Viimane õli, salongi, kütuse, õhu filtrite vahetus oli tehtud läbisõidul 283685km. * 10.2023 a. Piduriketade / klotside vahetus. * 11.2023 a. Esi hoovade suured puksid, esi rooliotsad, esi hoov väikese puksid, taga hoovade pukside vahetus jne. * 11.2024 a. Taga amortisaatorid, mootorid padjad, generaatori rihm, konditsionääri rihm, pingutid jne. * 08.2025 a. Uus hüdrovõimendi pump, tagumised klotsid, tagumised stabika vardad 2tk. * 01.2022 a. 249727 km peal vahetatud hammasrihma komplekt + veepump jne. * Käigukast ja mootor töötavad hästi. * Veermik korras ja ei kolise. * Suitsuvaba. * Eesti tehnoülevaatus kehtib kuni 11.2026. * On olemas viimaste aastate hooldustööde tšekid. Комиссионная продажа |
| E-mail: | info@gsmotors.ee |
| Контактные данные: | GS Motors +372 55584089 Võru tn.173, Tartu 50115 www.gsmotors.ee |

















