TARTU, Võru tn.173
info@gsmotors.ee
Pakkumised
| Mark ja mudel: | Mercedes-Benz E 350 E 350 BLUETEC 4MATIC |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 06/2014 |
| Värvus: | must met. (OBSIDIAN BLACK) |
| Odomeetri näit: | 220 200 km hooldusraamat |
| Hind: |
13 990 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WDD212... näita VIN |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 3.0 (185 kW) |
| Tühimass: | 2035 kg |
| Täismass: | 2730 kg |
| Vedav sild: | nelikvedu |
| Käigukast: | automaat 7-SPEED |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 5.40 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 6.40 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 7.90 (l/100 km) |
| Varustus: | kliimaautomaatik, roolivõimendi (kiirustundlik), kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, elektrooniline seisupidur, turvapadi, turvakardinad, immobilisaator, lisapidurituli, stabiilsuskontroll, jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott, sõiduraja vahetamise abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine, pimenurga hoiatus, veojõukontroll, turvavööde eelpingutid esiistmetel, vihmasensor, ISOFIX lasteistme kinnitus (taga), kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus, udutuled, LED (tagatuled, päevatuled, lähituled, kaugtuled), päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, suverehvid, valuveljed (18", MB orig), rehvirõhu kontrollsüsteem, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, käiguvahetus roolilt, HARMAN/ KARDON stereo (MP3, USB pesaga, mälukaardi pesaga, originaal), helivõimendi, kõlarid, DVD, ekraan (ees), navigatsiooniseade (kaardiga), autokompuuter, käed vabad süsteem, iluliistud salongis, taskud esiistmete seljatugedes, jalamatid, topsihoidjad, tume laepolster, nahkpolster, 2x õhuga reguleeritav iste, 2x elektriliselt reguleeritavad istmed, istmed reguleeritava kõrgusega, 2x istmesoojendused, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, tagaistme seljatugi allaklapitav, elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad), 4x elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, katuseluuk (klaasist, elektriline), püsikiiruse hoidja, 2x peeglid päikesesirmides (valgustusega), 2x rulookardinad ustel, automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas), kohtvalgustid, parkimisandurid (ees, taga), Coming-/Leaving-Home funktsioon, 12v pistikupesad, reisiarvesti, pakiruumi avamine elektriliselt (puldist), pagasikate (automaatne), CHROMe katusereelingud, tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, aknapesupihustite sulatus, tagaklaasi puhasti, DYNAMIC LED HEADLAMPS, AVANTGARDE / STANDARD SUSPENSION, |
| Muu: | Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Vahetuse võimalus: odavama sõiduki vastu + komp. |
| E-mail: | info@gsmotors.ee |
| Kontaktandmed: | GS Motors 003725116283 Võru tn.173, Tartu 50115 www.gsmotors.ee |


















