| Mark ja mudel: | BMW 323 M50 Turbo HX50 |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | kupee |
| Esmane reg.: | 09/1999 |
| Värvus: | hõbedane |
| Odomeetri näit: | 243 000 km |
| Hind: |
15 900 EUR KM 0% |
| Reg. number: | 555... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 2 |
| Istekohti: | 2 |
| Mootor: | 2.5 (125 kW) |
| Tühimass: | 1485 kg |
| Täismass: | 1910 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Teljevahe: | 2725 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 230 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4488 x 1757 x 1369 (mm) |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2026 Toodud riigist: Prantsusmaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Saadaval tavalisest kiirem Bmw. *Ecumaster black aju *3,2 liitrine *H profiili keps *Cp kolvid *2x sisselaske nukad oe m50 *Arpi tikud kaanes *Athena kaanetihend *Hx50 holset *870 pihustid Uus siduri korv sachs perfromance + siduri ketas. Väliselt originaal M3 ehitatud. |
| E-mail: | info@dealace.ee |
| Kontaktandmed: | DealAce OÜ +372 5818 8403 Tartu https://www.olicar.ee |












