| Mark ja mudel: | Skoda Superb Combi Sportline FL DSG |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 02/2021 |
| Värvus: | must met. (Black Magic) |
| Odomeetri näit: | 181 569 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll ja hooldus |
| Hind: |
18 400 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
17 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Broneering: | broneeritud |
| Tehasetähis: | TMBJN7... näita VIN |
| Reg. number: | 639... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 TSI (110 kW) |
| Tühimass: | 1492 kg |
| Täismass: | 2129 kg |
| Kandevõime: | 637 kg |
| Teljevahe: | 2836 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 212 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4862 x 1864 x 1511 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.3 Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll broneeritud |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |

























