| Mark ja mudel: | Skoda Scala FL Monte Carlo 7-DSG |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 06/2025 |
| Värvus: | valge met. (Moon White) |
| Odomeetri näit: | 6815 km hooldusraamat |
| Hind: |
29 980 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
23 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | TMBER9... näita VIN |
| Reg. number: | 202... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 TSI (85 kW) |
| Tühimass: | 1330 kg |
| Täismass: | 1709 kg |
| Kandevõime: | 379 kg |
| Teljevahe: | 2636 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4362 x 1793 x 1494 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Demosõiduk Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 19.06.2030/100000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Vahetuse võimalus Tegemist Rohe Auto As proovisõidu autoga, auto on igapäeva kasutuses, läbisõit muutuv! Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |



























