| Mark ja mudel: | Skoda Scala Ambition |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 04/2024 |
| Värvus: | hõbedane met. (Brilliant Silver) |
| Odomeetri näit: | 44 292 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll ja hooldus |
| Hind: |
15 700 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
14 700 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | TMBEP7... näita VIN |
| Reg. number: | 255... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 TSI (70 kW) |
| Tühimass: | 1242 kg |
| Täismass: | 1630 kg |
| Kandevõime: | 388 kg |
| Teljevahe: | 2636 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | manuaal 5-Käiku |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4362 x 1793 x 1493 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2028 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 09.04.2029a/100 000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.3 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos 1 Omanik Väga korralik eraisiku auto Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | imre.koort@roheauto.ee janno.kala@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5680 7455; 5333 8304; Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |























