| Mark ja mudel: | Volkswagen Tayron Life Anniversary |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 06/2025 |
| Värvus: | lilla met. |
| Odomeetri näit: | 4384 km hooldusraamat |
| Hind: |
43 600 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
42 900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WVGZZZ... näita VIN |
| Reg. number: | 257... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 TSI e-Hybrid (110 kW) |
| Tühimass: | 1968 kg |
| Täismass: | 2500 kg |
| Kandevõime: | 532 kg |
| Teljevahe: | 2789 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4792 x 1853 x 1653 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 5a/100000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.41 Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Maaklerimüük |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |





























