| Mark ja mudel: | Citroen C4 |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 12/2021 |
| Värvus: | sinine met. |
| Odomeetri näit: | 124 573 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
12 400 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | VR7BBY... näita VIN |
| Reg. number: | 435... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 (96 kW) |
| Tühimass: | 1427 kg |
| Täismass: | 1795 kg |
| Kandevõime: | 368 kg |
| Teljevahe: | 2670 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 206 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4355 x 1800 x 1525 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.9 Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |



























