| Mark ja mudel: | Skoda Kamiq Selection FL |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 09/2025 |
| Värvus: | hall met. (Graphite Grey) |
| Odomeetri näit: | 3027 km hooldusraamat |
| Hind: |
30 050 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
24 500 EUR sisaldab KM 24% |
| Eksporthind: | 19759 |
| Tehasetähis: | TMBGR9... näita VIN |
| Reg. number: | 211... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 TSI (85 kW) |
| Tühimass: | 1307 kg |
| Täismass: | 1756 kg |
| Kandevõime: | 449 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat DSG 7-Käiku |
| Tippkiirus: | 195 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4241 x 1793 x 1545 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 18.09.2030a/100 000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Rohe Auto demoauto Auto ei asu müügiplatsil, läbisõit ajas muutuv |
| E-mail: | imre.koort@roheauto.ee janno.kala@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5680 7455; 5333 8304; Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |























