| Mark ja mudel: | BMW 318 i Touring |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 10/2021 |
| Värvus: | valge met. (Alpineweiss 3) |
| Odomeetri näit: | 36 147 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
24 900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WBA71D... näita VIN |
| Reg. number: | 361... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 (115 kW) |
| Tühimass: | 1670 kg |
| Täismass: | 2135 kg |
| Kandevõime: | 465 kg |
| Teljevahe: | 2851 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4709 x 1827 x 1440 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 10.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 10.2026/100000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.4 Ostetud uuena Eestist Olnud 1 omanik Tehaseaktsiooni korras vahetatud starter Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |




























