| Mark ja mudel: | Skoda Kodiaq Elegance 4x4 |
|---|---|
| Liik: | maastur |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 01/2021 |
| Värvus: | pruun met. (Magnetic Brown) |
| Odomeetri näit: | 133 520 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
24 500 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
23 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Eksporthind: | 19275 |
| Tehasetähis: | TMBLN7... näita VIN |
| Reg. number: | 748... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 TDI (147 kW) |
| Tühimass: | 1856 kg |
| Täismass: | 2369 kg |
| Kandevõime: | 513 kg |
| Teljevahe: | 2788 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat DSG 7-Käiku |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4697 x 1882 x 1681 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2027 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.30 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos 1 Omanik Värvkattel esineb kasutusest tulenevaid kriime ja kulumist Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | imre.koort@roheauto.ee janno.kala@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5680 7455; 5333 8304; Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |























