| Mark ja mudel: | Skoda Kodiaq Sportline 7-k DSG 4x4 |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 08/2021 |
| Värvus: | must met. (Black Magic) |
| Odomeetri näit: | 68 589 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
25 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Broneering: | broneeritud |
| Tehasetähis: | TMBLE7... näita VIN |
| Reg. number: | 765... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 TSI (140 kW) |
| Tühimass: | 1788 kg |
| Täismass: | 2320 kg |
| Kandevõime: | 532 kg |
| Teljevahe: | 2788 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 213 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4699 x 1882 x 1686 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2027 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 30.08.2026/100000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.13 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll broneeritud |
| E-mail: | janno.kala@roheauto.ee imre.koort@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5333 8304; 5680 7455 Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |



























