| Mark ja mudel: | Skoda Fabia Selection |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 07/2025 |
| Värvus: | hõbedane met. (Brilliant Silver) |
| Odomeetri näit: | 4766 km hooldusraamat |
| Hind: |
24 080 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
19 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Eksporthind: | 16049 |
| Tehasetähis: | TMBER6... näita VIN |
| Reg. number: | 207... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 TSI (85 kW) |
| Tühimass: | 1244 kg |
| Täismass: | 1650 kg |
| Kandevõime: | 406 kg |
| Teljevahe: | 2552 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat DSG 7-Käiku |
| Tippkiirus: | 202 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4108 x 1780 x 1463 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2029 Ostetud riigist: Eesti Garantii kehtib kuni 04.08.2030a/100 000km Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti Rohe Auto demosõiduk Auto ei asu müügiplatsil, läbisõit ajas muutuv Reg tasu hinnas! |
| E-mail: | imre.koort@roheauto.ee janno.kala@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5680 7455; 5333 8304; Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |





















