| Mark ja mudel: | Skoda Kamiq Ambition Plus |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 04/2020 |
| Värvus: | sinine met. (Titan Blue) |
| Odomeetri näit: | 83 601 km hooldusraamat |
| Seisukord: | teostatud tehniline kontroll |
| Hind: |
16 500 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
15 900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | TMBGR7... näita VIN |
| Reg. number: | 547... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 TSI (85 kW) |
| Tühimass: | 1300 kg |
| Täismass: | 1734 kg |
| Kandevõime: | 434 kg |
| Teljevahe: | 2639 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat DSG 7-Käiku |
| Tippkiirus: | 193 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4241 x 1793 x 1531 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2028 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti NR.10 Ostetud ja hooldatud Rohe Autos 1 Omanik Korralik eraisiku auto Sõiduki avariilisus on kontrollitud, küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | imre.koort@roheauto.ee janno.kala@roheauto.ee |
| Kontaktandmed: | ROHE AUTO | Škoda esindus Tallinnas 5680 7455; 5333 8304; Sõpruse pst.151, Tallinn 13417 https://www.roheauto.ee |




























