| Mark ja mudel: | Mercedes-Benz EQB 300 4-MATIC |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 12/2022 |
| Värvus: | hõbedane met. |
| Odomeetri näit: | 270 000 km hooldusraamat |
| Soodushind: |
25 500 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | W1N9M0... näita VIN |
| Reg. number: | 111... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | (139 kW) |
| Tühimass: | 2233 kg |
| Täismass: | 2770 kg |
| Kandevõime: | 537 kg |
| Teljevahe: | 2829 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 160 km/h |
| Kütus: | elekter |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4683 x 1834 x 1684 (mm) |
| Varustus: | automaatpidurdussüsteem, kliimaautomaatik, roolivõimendi (kiirustundlik), kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, turvapadi, elektrooniline seisupidur, turvakardinad, immobilisaator, signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga), lisapidurituli, stabiilsuskontroll, kokkupõrget ennetav pidurisüsteem, jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott, pidurdusjõukontroll, sõiduraja hoidmise abisüsteem, sõiduraja vahetamise abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine, veojõukontroll, turvavööde eelpingutid esiistmetel, vihmasensor, ISOFIX lasteistme kinnitus, automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi, kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus, juhi väsimuse tuvastamise süsteem, mägipidur, jahutusega kindalaegas, valgustuspakett, udutuled, LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled), päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, kurvituled, talverehvid, valuveljed (R18), autoga antakse kaasa (suverehvid), rehvirõhu kontrollsüsteem, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, käiguvahetus roolilt, stereo (USB pesaga, originaal), Apple CarPlay, Android Auto, ekraan (ees), navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega), autokompuuter, autotelefon, käed vabad süsteem, iluliistud salongis, taskud esiistmete seljatugedes, jalamatid (veluurist), pagasiruumi matt, topsihoidjad (ees, taga), tume laepolster, nahkpolster, õhuga reguleeritav iste, elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega), istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste), 2x istmesoojendused, reguleeritava kumerusega seljatugi, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, tagaistme seljatugi allaklapitav, elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga), 4x elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, püsikiiruse hoidja, peeglid päikesesirmides (valgustusega), salongi eelsoojendus, salongi lisasoojendus, automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas), uste sisevalgustus, kohtvalgustid, parkimisandurid (ees, taga), automaatse parkimise funktsioon, parkimiskaamera, Coming-/Leaving-Home funktsioon, digitaalne näidikutepaneel, võtmeta avamine, võtmeta käivitus, 12v pistikupesad, reisiarvesti, pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega, puldist), katusereelingud, tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, rehviparanduskomplekt, tagaklaasi puhasti |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026 Toodud riigist: Norra Sõiduki asukoht: Viljandi, Eesti Vahetuse võimalus VÄGA HEAS KORRAS . |
| E-mail: | suncar@suncar.ee |
| Kontaktandmed: | Suncar OÜ +372 5056596 Viljandi http://www.suncar.ee |