| Mark ja mudel: | Volkswagen Golf Alltrack 4-motion Facelift |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 04/2017 |
| Värvus: | valge met. |
| Odomeetri näit: | 209 000 km hooldusraamat |
| Soodushind: |
12 999 EUR sisaldab KM 24% |
| Reg. number: | 993... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 (135 kW) |
| Tühimass: | 1576 kg |
| Täismass: | 2090 kg |
| Kandevõime: | 514 kg |
| Teljevahe: | 2629 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 219 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 4.90 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 5.20 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 5.90 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4679 x 1799 x 1515 (mm) |
| Varustus: | kliimaautomaatik, automaatpidurdussüsteem, roolivõimendi, kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, elektrooniline seisupidur, 8x turvapadi, turvakardinad, immobilisaator, signalisatsioon (kaldeanduriga, mahuanduriga), lisapidurituli, kokkupõrget ennetav pidurisüsteem, stabiilsuskontroll, pidurdusjõukontroll, sõiduraja hoidmise abisüsteem, sõiduraja vahetamise abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine, veojõukontroll, turvavööde eelpingutid esiistmetel, vihmasensor, ISOFIX lasteistme kinnitus (taga), kõrvalistuja turvapadja väljalülitamise võimalus, automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi, juhi väsimuse tuvastamise süsteem, mägipidur, jahutusega kindalaegas, valgustuspakett, udutuled (eesmised, tagumine), LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled), päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, kurvituled, suverehvid, valuveljed (R17), rehvirõhu kontrollsüsteem, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), multifunktsionaalne rool, käiguvahetus roolilt, stereo (originaal), kõlarid, ORIGINAAL subwoofer, Apple CarPlay, Android Auto, ekraan (ees), navigatsiooniseade (kaardiga, hääljuhtimisega), autokompuuter, autotelefon, käed vabad süsteem, iluliistud salongis, taskud esiistmete seljatugedes, jalamatid (veluurist), topsihoidjad (ees, taga), nahkkattega käigukanginupp, veluurpolster, istmed reguleeritava kõrgusega (juhiiste, kõrvalistuja iste), 2x istmesoojendused, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, tagaistme seljatugi allaklapitav, elektrilised välispeeglid (soojendusega), 4x elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, katuseluuk (klaasist, elektriline), püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev), panoraamkatus (klaasist), peeglid päikesesirmides (valgustusega), WEBASTO mootori eelsoojendus, WEBASTO salongi eelsoojendus, automaatselt tumenevad peeglid (sees, väljas), uste sisevalgustus, kohtvalgustid, parkimisandurid (ees, taga), automaatse parkimise funktsioon, Coming-/Leaving-Home funktsioon, digitaalne näidikutepaneel, tagavararatas, start-stopp süsteem, 12v pistikupesad, reisiarvesti, pagasikate, katusereelingud, kaubakinnituse konksud, tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, tagaklaasi puhasti |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Viljandi, Eesti Vahetuse võimalus HEAS KORRAS. |
| E-mail: | suncar@suncar.ee |
| Kontaktandmed: | Suncar OÜ +372 5056596 Viljandi http://www.suncar.ee |