| Mark ja mudel: | Ford Puma |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 11/2020 |
| Värvus: | sinine met. |
| Odomeetri näit: | 8500 km hooldusraamat |
| Soodushind: |
12 999 EUR |
| Reg. number: | 908... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.0 (70 kW) |
| Tühimass: | 1280 kg |
| Täismass: | 1765 kg |
| Kandevõime: | 485 kg |
| Teljevahe: | 2588 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | manuaal |
| Tippkiirus: | 191 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4226 x 1805 x 1556 (mm) |
| Varustus: | kliimaautomaatik, roolivõimendi (kiirustundlik), kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, turvapadi, turvakardinad, immobilisaator, signalisatsioon, lisapidurituli, stabiilsuskontroll, pidurdusjõukontroll, sõiduraja vahetamise abisüsteem, veojõukontroll, vihmasensor, valgustuspakett, udutuled, LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled), päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, kurvituled, suverehvid, valuveljed, rehvirõhu kontrollsüsteem, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus, elektriliselt), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, soojendusega rool, stereo, kõlarid, Apple CarPlay, Android Auto, ekraan, navigatsiooniseade, autokompuuter, käed vabad süsteem, GSM antenn, iluliistud salongis, taskud esiistmete seljatugedes, jalamatid, pagasiruumi matt, topsihoidjad, nahkkattega käigukanginupp, nahkkattega käsipidurikang, tekstiilpolster, istmed reguleeritava kõrgusega, istmesoojendused, tagaistme seljatugi allaklapitav, elektrilised välispeeglid, elektrilised akende tõstukid, püsikiiruse hoidja, peeglid päikesesirmides (valgustusega), automaatselt tumenevad peeglid, kohtvalgustid, parkimisandurid, Coming-/Leaving-Home funktsioon, start-stopp süsteem, 12v pistikupesad, reisiarvesti, pagasikate, tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik, tagaklaasi puhasti |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Viljandi, Eesti VÄGA HEAS KORRAS. |
| E-mail: | suncar@suncar.ee |
| Kontaktandmed: | Suncar OÜ +372 5056596 Viljandi http://www.suncar.ee |