| Mark ja mudel: | Mercedes-Benz CLS 400 |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | sedaan |
| Esmane reg.: | 10/2020 |
| Värvus: | valge met. |
| Odomeetri näit: | 174 999 km hooldusraamat |
| Soodushind: |
41 999 EUR |
| Reg. number: | 122... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.9 (243 kW) |
| Tühimass: | 1935 kg |
| Täismass: | 2545 kg |
| Kandevõime: | 610 kg |
| Teljevahe: | 2939 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 5001 x 1896 x 1437 (mm) |
| Varustus: | kliimaautomaatik, automaatpidurdussüsteem, roolivõimendi (kiirustundlik), kesklukustus (puldiga), ABS pidurid, elektrooniline seisupidur, turvapadi, turvakardinad, immobilisaator, signalisatsioon, lisapidurituli, kokkupõrget ennetav pidurisüsteem, stabiilsuskontroll, jalakäija ohutusfunktsiooniga kapott, sõiduraja hoidmise abisüsteem, pidurdusjõukontroll, sõiduraja vahetamise abisüsteem, liiklusmärkide tuvastus ja kuvamine, pimenurga hoiatus, veojõukontroll, turvavööde eelpingutid esiistmetel, vihmasensor, ISOFIX lasteistme kinnitus, automaatne paigalseismise funktsioon / mägistardi abi, mägipidur, valgustuspakett, udutuled, LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled), päevasõidutulede automaatne lülitus, kaugtulede ümberlülitamise assistent, kurvituled, suverehvid, valuveljed, rehvirõhu kontrollsüsteem, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus, elektriliselt, mäluga), multifunktsionaalne rool, nahkkattega rool, käiguvahetus roolilt, BURMESTER stereo (USB pesaga), helivõimendi, kõlarid, subwoofer, Apple CarPlay, Android Auto, ekraan, navigatsiooniseade, autokompuuter, käed vabad süsteem, GSM antenn, iluliistud salongis, taskud esiistmete seljatugedes, jalamatid (veluurist), pagasiruumi matt, topsihoidjad, tume laepolster, nahkpolster, õhuga reguleeritav iste, elektriliselt reguleeritavad istmed (mäludega), istmed reguleeritava kõrgusega, istmesoojendused, reguleeritava kumerusega seljatugi, ventileeritavad istmed, käetugi ees (laekaga), käetugi taga, Comfort istmed, elektrilised välispeeglid (soojendusega, kokkuklapitavad, mäluga), elektrilised akende tõstukid, toonitud klaasid, püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev), peeglid päikesesirmides (valgustusega), eraldi kliimaseade tagaistmetele, uste sisevalgustus, kohtvalgustid, parkimisandurid, automaatse parkimise funktsioon, parkimiskaamera (360), Coming-/Leaving-Home funktsioon, digitaalne näidikutepaneel, info kuvamine esiklaasile, telefoni juhtmevaba laadimine, võtmeta avamine, võtmeta käivitus, start-stopp süsteem, reisiarvesti, 12v pistikupesad, pakiruumi avamine elektriliselt (jalaviipega, puldist), tagaklaasi soojendus, välistemperatuuri näidik |
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 01.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Viljandi, Eesti HEAS KORRAS |
| E-mail: | suncar@suncar.ee |
| Kontaktandmed: | Suncar OÜ +372 5087467 Viljandi http://www.suncar.ee |