| Mark ja mudel: | Skoda Octavia Combi RS TFSI |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 10/2015 |
| Värvus: | punane |
| Odomeetri näit: | 199 000 km hooldusraamat |
| Hind: |
12 900 EUR KM 0% |
| Soodushind: |
10 900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | TMBJE9... näita VIN |
| Reg. number: | 684... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 2.0 (162 kW) |
| Tühimass: | 1490 kg |
| Täismass: | 1958 kg |
| Kandevõime: | 468 kg |
| Teljevahe: | 2676 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 242 km/h |
| Kütus: | bensiin |
| Kütusekulu maanteel: | 5.40 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 6.40 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 8.10 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4685 x 1814 x 1452 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. |
| E-mail: | info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |
















