| Mark ja mudel: | Volvo XC90 AWD 7-S Inscription |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | mahtuniversaal |
| Esmane reg.: | 09/2017 |
| Värvus: | pruun |
| Odomeetri näit: | 140 000 km hooldusraamat |
| Hind: |
30 499 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | YV1LF6... näita VIN |
| Reg. number: | 823... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 2.0 (177 kW) |
| Tühimass: | 2171 kg |
| Täismass: | 2750 kg |
| Kandevõime: | 579 kg |
| Teljevahe: | 2984 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 220 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 5.40 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 5.70 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 6.30 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4950 x 1958 x 1743 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. Lisavarustuse nimekiri ja pildid täiendamisel. |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |



















