| Mark ja mudel: | Volkswagen Transporter 4Motion |
|---|---|
| Liik: | kaubik |
| Keretüüp: | kaubik |
| Esmane reg.: | 08/2020 |
| Värvus: | beež |
| Odomeetri näit: | 126 950 km |
| Hind: |
39 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
35 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | WV1ZZZ... näita VIN |
| Reg. number: | 127... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 6 |
| Mootor: | 2.0 (146 kW) |
| Tühimass: | 2265 kg |
| Täismass: | 3200 kg |
| Kandevõime: | 935 kg |
| Teljevahe: | 3000 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | manuaal |
| Tippkiirus: | 197 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4904 x 1904 x 1970 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |




















