| Mark ja mudel: | Toyota Land Cruiser 200 |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | mahtuniversaal |
| Esmane reg.: | 01/2014 |
| Värvus: | must met. |
| Odomeetri näit: | 337 135 km hooldusraamat |
| Hind: |
37 490 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | JTMHV0... näita VIN |
| Reg. number: | 038... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 4.5 V8 (200 kW) |
| Tühimass: | 2585 kg |
| Täismass: | 3350 kg |
| Kandevõime: | 765 kg |
| Teljevahe: | 2850 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 8.50 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 9.50 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 11.20 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4950 x 1970 x 1865 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõiduk registreeritud uuena Eestis. Autol olnud 1 omanik. Vaata ka teisi sõidukeid: www.tehaseauto.ee |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |



















