| Mark ja mudel: | Mercedes-Benz GLE 350 E 4MATIC COUPE AMG |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 03/2022 |
| Värvus: | hall |
| Odomeetri näit: | 91 875 km hooldusraamat |
| Hind: |
74 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | W1N167... näita VIN |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | (155 kW) |
| Tühimass: | 2730 kg |
| Täismass: | 3190 kg |
| Kandevõime: | 460 kg |
| Teljevahe: | 2935 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 210 km/h |
| Kütus: | pistikhübriid (bensiin / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4961 x 2014 x 1724 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 03.2026 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Mootori võimsus: bensiinimootor 155 kW / elektrimootor 70 kW - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. Läbisõit ajas muutuv. - NB! Sõiduki reg. märk autoga kaasa ei tule. Vaata ka teisi sõidukeid: www.tehaseauto.ee |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |
























