| Mark ja mudel: | MINI Cooper D D CLUBMAN |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 06/2012 |
| Värvus: | must |
| Odomeetri näit: | 115 319 km hooldusraamat |
| Hind: |
9900 EUR KM 0% |
| Tehasetähis: | WMWXE5... näita VIN |
| Reg. number: | 545... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 3 |
| Istekohti: | 4 |
| Mootor: | 2.0 (82 kW) |
| Tühimass: | 1290 kg |
| Täismass: | 1715 kg |
| Kandevõime: | 425 kg |
| Teljevahe: | 2547 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Kütus: | diisel |
| Kütusekulu maanteel: | 4.20 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 5.20 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 6.90 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 3961 x 1683 x 1426 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. Läbisõit ajas muutuv. Vaata ka teisi sõidukeid: www.tehaseauto.ee |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |



















