| Mark ja mudel: | Skoda Octavia |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | sedaan |
| Esmane reg.: | 04/2021 |
| Värvus: | valge |
| Odomeetri näit: | 86 900 km |
| Hind: |
16 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | TMBAH7... näita VIN |
| Reg. number: | 473... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 1.5 (96 kW) |
| Tühimass: | 1476 kg |
| Täismass: | 1890 kg |
| Kandevõime: | 414 kg |
| Teljevahe: | 2671 mm |
| Rattavalem: | 4x2 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 218 km/h |
| Kütus: | gaas (CNG/surugaas) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4689 x 1829 x 1470 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 02.2028 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |



















