| Mark ja mudel: | Audi Q7 50TDI Quattro |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | universaal |
| Esmane reg.: | 08/2020 |
| Värvus: | must met. |
| Odomeetri näit: | 200 051 km hooldusraamat |
| Hind: |
41 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
39 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | WAUZZZ... näita VIN |
| Reg. number: | 099... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 5 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | 3.0 (210 kW) |
| Tühimass: | 2400 kg |
| Täismass: | 3015 kg |
| Kandevõime: | 615 kg |
| Teljevahe: | 2999 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 241 km/h |
| Kütus: | diisel |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 5064 x 1970 x 1666 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Ostetud riigist: Eesti Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõiduk registreeritud uuena Eestis. Autol olnud 1 omanik. Vaata ka teisi sõidukeid: www.tehaseauto.ee |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |





















