| Mark ja mudel: | BMW X7 XDRIVE40D M Sportpaket |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | luukpära |
| Esmane reg.: | 05/2023 |
| Värvus: | must met. (Black Sapphire Metallic) |
| Odomeetri näit: | 89 000 km hooldusraamat |
| Hind: |
78 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
76 000 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | WBA21E... näita VIN |
| Reg. number: | 111... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 7 |
| Mootor: | (250 kW) |
| Tühimass: | 2598 kg |
| Täismass: | 3325 kg |
| Kandevõime: | 727 kg |
| Teljevahe: | 3105 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 245 km/h |
| Kütus: | hübriid (diisel / elekter) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 5181 x 2000 x 1835 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2027 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. Läbisõit ajas muutuv. - NB! Sõiduki reg. märk autoga kaasa ei tule. Vaata ka teisi sõidukeid: www.tehaseauto.ee |
| E-mail: | mait@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto 7305480 ; 5096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |



















