| Mark ja mudel: | Audi A6 Limousine 50TDI S-Line Quattro |
|---|---|
| Liik: | sõiduauto |
| Keretüüp: | sedaan |
| Esmane reg.: | 08/2018 |
| Värvus: | beež |
| Odomeetri näit: | 132 000 km hooldusraamat |
| Hind: |
31 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Soodushind: |
29 900 EUR sisaldab KM 24% |
| Tehasetähis: | WAUZZZ... näita VIN |
| Reg. number: | 622... näita reg. nr. |
| Uste arv: | 4 |
| Istekohti: | 5 |
| Mootor: | 3.0 (210 kW) |
| Tühimass: | 2046 kg |
| Täismass: | 2475 kg |
| Kandevõime: | 429 kg |
| Teljevahe: | 2933 mm |
| Rattavalem: | 4x4 |
| Käigukast: | automaat |
| Tippkiirus: | 250 km/h |
| Kütus: | hübriid (diisel / elekter) |
| Kütusekulu maanteel: | 5.40 (l/100 km) |
| Keskmine kütusekulu: | 5.80 (l/100 km) |
| Kütusekulu linnas: | 6.40 (l/100 km) |
| Pikkus x Laius x Kõrgus: | 4939 x 1886 x 1411 (mm) |
| Varustus: |
|
| Muu: | Eestis arvel, ülevaatus kuni 08.2026 Toodud riigist: Saksamaa Sõiduki asukoht: Tartu, Eesti - Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll - NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil, tutvumiseks palume ette teatada. Sõiduki läbisõit võib ajas muutuda. |
| E-mail: | info@tehaseauto.ee |
| Kontaktandmed: | Tehase Auto +3725096392 Piiskopi 2a, Tartu 50107 www.tehaseauto.ee |
















