Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
07:34 täna
Jokkvärk (registreerimata)
.... ja see õnnetu 200-300 maksev külmik või pesumasin ostetakse ka tihti järelmaksuga (liisinguga) ning mõnele ei võimaldata sedagi.
07:30 täna
khm (registreerimata)
Seda värvi koorub ohtralt ka VW-tel ja Fordidel ning mersudel al. 2010.
Lihtsalt, autosid värvitakse väga halvasti!!
06:52 täna
timolaur
Otsisin Webasto dokumendid üles. Selle järgi on mudel 9021037E, ehk siis peaks olema Webasto Thermo Top EVO 5. Nüüd aga ma ei loe kuskilt välja, et see AINULT salongisoojendusega on võimalik panna. Parandage mind, kui ma eksin.
06:40 täna
............... (registreerimata)
see peugeot on sul tänaseks juba 9 aastat vana ja selle auto puhul täiesti ok, et värv kooruma hakkab. Kui oled teistel samamoodi näinud siis ongi see selle auto tüüpviga.
06:38 täna
............ (registreerimata)
Esiteks su sõber valetab, see on fakt. Teiseks on sul võibolla kuiv kero (soojendab ainult salongi, mitte jahutusvedeliku)
06:36 täna
............... (registreerimata)
Nii on veidi raske jah vist seda nahktuba leida. Ikka googledama ja otsima.
06:34 täna
............... (registreerimata)
Sest see auto on ebamugav kräpp. Olematu roolitunnetus, uimane mootor, atm oleks nagu aastast 92. Ebamugav ehk halb iste.
06:24 täna
... (registreerimata)
Olen seda ammu öelnud, et kui oleks piisavalt raha, ostaksid kõik uue auto (v.a. Kärss, sest talle meeldivad vanad volvod). Hetkel on aga olukord selline, et mõnel perel ei jätku raha külmkapilegi ja mõnel mehel uutele rehvidele. Seega jäävad ka taolised foorumid veel kauaks kestma.
23:40 eile
Kärss
Pole väga tahtnud siin teemas rääkida, sest endal ju pole, aga paaril kolleegil on uued Superbid, ühel Pasteet ja lähemas pereringis Octavia ja Jeti, mille roolis tänagi olema pidin. Kuna siin tekkis algul Superbi-Octavia küsimus, siis Superb on ikkagi igast asendist juba järgmine autoklass - põhjus just sõiduomadustes ja praktilises kasutusmugavuses (mahukus), miks ma sama summa puhul loobuks pigem lisadest ja ostaks Superbi. Kusjuures mõlemad on väga hästi orienteeritud oma sihtrühmale, saab komplekteerida endale sobiva (mänguruum juba siin teemas mainitud piirangutega) ja ostuhinda vaadates kah täiesti konkurentsivõimelised (käib ka Kodiaki kohta!). Tahaks veel lisada, et kahjuks mitte minu maitse, aga kuna komplekteerimisel on valik suur ja kuna mingeid mööndusi tuleb nagunii teha, siis õigus on ka neil, kes väidavad, et igaüks leiab oma.

Kuna neist mitu on ka 1.4TSI mootoriga, siis mind on see mootor vaid positiivselt üllatanud. Mõistlikult sõites on kulu üsna lähedal tehase lubatule, sportauto küll pole, aga saab ka möödasõidud tehtud (sh ka käru sabas) ja ega ma tarbeautolt nagu palju rohkemat tahakski. Positiivsena tooks välja veel selle, et erinevalt paljudest tillukestest kaasaegsetest bensumootoritest on sellel ka väga madalatel pööretel (st tühikäigu lähedal) üllatavalt hea vääne. Tuleb hästi välja olukorras, kus ei tohi üldse ratast ringi lasta, nt kusagil mudas üliaeglaselt käruga roomates jääb kohati mulje, nagu sõidaks diisliga, mis on sellise mootori puhul üsnagi (positiivselt) üllatav.
järgmine lk »