Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
16:17 täna
Ahto1991 (registreerimata)
Mobilstaris on raske leida kerimata autot. Küsisin ka ühe isendi kohta sealt pakkumist. 50% sisse ja ülejäänud osamaksetega. Öeldi, et 3% laenujäägilt kuus 2 aasta peale. Kodus hiljem arvutasin, et see protsent tuli kõrgem. Õnneks sõber teadis seda kaadrit ja laitis maha. Kõik käib kellamehe käest läbi ja tegu petturitega, valetavad kõige kohta. Kõik mis sain olin 5 min pohmahaisu seal kuudis tunda. Tagasi ma rohkem ei lähe.
15:47 täna
wb (registreerimata)
40kWh Leafil, kui juhe on seinas, soojendab alati seinast. Laeb vaid siis, kui juhe on seinas ja kas taimer on välja lülitud või taimer on sees ja käes on taimeriga seatud laadimisaeg. Kasutan taimerit, kuna nii võib juhtme kohe töölt tulles seina pista, aga laadima hakkab öise odavama elektriga.

Renault kalkulaator: https://business.renault.co.uk/electric-vehicle-range/master
-ze/battery.html
Sättida seeb kiirust, koorma raskust, välistemperatuuri ning soojendust sisse lülida. Parimal juhul sõidab akutäiega 167km, halvimal 65km, kusjuures 120km tunnis ta sõitma õnneks võimeline pole, muidu oleks ulatus veel väiksem.
15:43 täna
Urmas721
Mul on Opel ja alguses mõtlesin, et spetsiaalne Opeli firma Opelaas on professionaalne firma kuhu saab pöörduda Opeli remondiks. Aga kahjuks see nii ei ole. Esiteks on telefonis helistades suhtumine mõnitav, teiseks ei ole pakkuda vaba aega, kolmandaks ei lubata remondiks registreeritud päevale eelneval õhtul tuua auto maja ette, et saaks hommikul kohe remontima hakata. Õnneks või kahjuks olen kõigi oma Opeli muredega saanud abi Carstop Kadaka ja Carvex firmadest. Opelaas ei viitsi isegi e-mailile vastata kui küsimus esitada. Suhtumine on, et sina oled saast ja pead paluma ja me vaatame! Vaatasin e-krediidiinfot ja töötasu on ka neil kuuel töötajal, kes seal töötavad kuidagi väga madal! Loodetakse, et klient annab tippi? Sellise suhtumise eest?!
Olen oma Opelit lasknud remontida ja hooldada mujal. Olen vahel kirjutanud ja küsinud nõu ja remondiks aega, vastus on olnud null! Tahtsin eelmisel aastal lasta vahetada mootoriketti, aga lasin vahetada Carstop Kadaka ja olen rahul. Opelaas poolne vingumine viskas üle! Ei ole vaba aega, kuu aja pärast võib olla? Carstob vahetas keti kuue tunni jooksul ja suhtumine oli viisakas ja anti garantii 20 000 kilomeetrit. Opelaas vingub ja kobiseb, teised autoremondifirmad teevad töö kohe ära!
14:50 täna
volvo xc60 (registreerimata)
tere

kuulutuses läbisõit erineb tunduvalt, mis on kirjas transpordiamet.ee lehel.
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/129/auto_php-id=349
8129-www_auto24_ee.html

VOLVO XC60
VIN: YV1UZA8UCJ1080640
14:38 täna
askin
Olen seda ka tähelepannud et need autod mis siit läbikäivad, saavad kiirelt müüdud:) korralik reklaam nendele:)
14:06 täna
enn123
12:32 täna
liivok
Selline väike mure, et mõnikord kas tagurdades või paigalt startides, juhiistme sees mingi metall annab väikse vopsu vastu selga. Seda ei juhtu iga kord aga mõnikord on see veidi tüütu, et kas kellelgi on veel sellist kogemust.
12:32 täna
labjakas (registreerimata)
Kärss, viitasin videole vaid seetõttu, et seda oli kergem leida kui näiteks siin teemat lapata 50 lehekülge ja leida neid kohti, kus seda kirjutatud. Ka viitasin selle video kuna meie omadel teedel nö omad inimesed katsetanud ja tõdenud.
Aga mujalgi seda infot mainitud.

63amg, oleneb autost aga jah osadel saab küll sedasi seadistada, et juhe on seinas ja ei lae aga soojendab autot.
12:24 täna
miki78
Kas maanteel kiirema sõidu peal tehtud kiiruse järsk vähendamine
võib ABS-i süsteemi ära rikkuda või rakendub ABS igasugusel
kiirusel samamoodi ja pedaali vajutuse tugevuse intensiivsus ei ole oluline?
10:29 täna
Ffdrtgh (registreerimata)
10:26 täna
arvoLM (registreerimata)
Jätkuvalt häirib silma, et kuulutuse ülaosas kirjas odo NÄIT, samas kuulutuses lõpupoole, LÄBISÕIT. Kumb siis on?
Paljud on ka kuulutuse isegi samal päeval, kui siia satuvad, maha võtnud, põhjusel, et sõiduk juba müüdud. Huvitav küll, kas tõesti siia sattumine aitab auto müüki turbotada? 3 nädalat siin kuulutatud auto müüakse nüüd 3 tunniga:)
09:04 täna
x77777 (registreerimata)
Aga silmad on neil nii ausad....
09:02 täna
... (registreerimata)
08:46 täna
multipla omanikke (registreerimata)
siin ei leidu, neil oma kogunemispaik
08:45 täna
SALLMAMC46A219172 (registreerimata)
http://www.mobilstar.ee/detail.php?ct=68073484eec718450125l6
Mark ja mudel: Land Rover Range Rover
Liik: maastur
Keretüüp: universaal
Esmane reg.: 2006
Värvus: must met.
Odomeetri näit: 189700 km
Hind: 7700 EUR
Soodushind: 6950 EUR
Tehasetähis: SALLMAMC46A219172

2017 sept ca. 315000km, kaks kuud hiljem 189000km.
Andmed transpordiameti taustakontrollist.
08:02 täna
Jaak Žiraak (registreerimata)
Ei tea küll, et oleks. Muidugi peale maksmist on see "Alusta tankimist 3 minuti jooksul" küll maru kaua ees, enne kui järgmine kärss saab seal asjatama hakata.
Samas on hästi mugav tänapäeval äpiga tankida. Teed autos makse ära ja tuleb väljas aint ots sisse pista.
07:47 täna
Uikar (registreerimata)
Tõesti huvitav, et ei piisa ainult 1 esitule põlemisest päevasel ajal.
Isegi öösel oleks tegelikult mõistlik sõita ühe tulega, sest muidu juhtub nii nagu minul ükskord läks - nimelt tulin tsikliga pimedas sõbra juurest saunast ja tee peal vaatan, et kaks motikat sõidavad mulle vastu. Mõtlesin, et kiman kahe vahelt läbi, kuid kahjuks selgus, et see oli hoopis kivikoormaga Kamaz. Läks päris mitu kuud pärast, enne kui haiglast välja kirjutati.
07:31 täna
Ansa Bank (registreerimata)
Paistab, et ärikate viimase aja üks põhiskeeme ongi selline, et tuuakse Rootsist suht uue aastaarvuga endine takso (enamasti korraliku varustusega preemiumklassi masin), millel krutitakse mõned sajad tuhanded maha ning müüakse siis vähesõitnud masina pähe mõnele õnnetule.
Täiesti uskumatu tegelikult, et see kerimine ja raamtatute võltsimine on tänapäeval endiselt nii igapäevane, kuigi tänu netile on võimalik väga palju ise tausta uurida.
Minu jaoks on muutunud veel ka see, et kui vanasti ostsid auto mõne firma käest, et oleks asi kindlam ja saaks vajadusel näiteks ttja poole pöörduda, siis tänapäeval ostan pigem juba eraisiku käest, kes on masina ise uuena Eestist ostnud ja mille ajalugu on hõlpsasti kontrollitav.
06:28 täna
Mikk232., (registreerimata)
Jääb mulje, et Mobilstar tegelebki läbisõidu näitude muutmisega ehk klientide petmisega. Ei soovita ühtegi autot sellisel juhul sealt soetada, kuna enamus autot on vale odomeetri näiduga
järgmine lk »