Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
13:17 täna
surdna7
Oligi sama teema.Silikooni pandi lisapiduritule vahele ja tundub ,et praegu ok.
13:06 täna
Kpl (registreerimata)
Kui nüüd uuesti lugeda siis tundub tõesti nii. Ei saa aru kuidas esimese hooga pihta ei saanud. Tegelikult on autodega minu arvates nii, et nad olid valmis juba kümme aastat tagasi. Ega erilist revolutsiooni enam pole. Mingit mõtetut tilulilu tuleb uksest ja aknast. Mootorid lähevad väiksemaks ja keerulisemaks. Ise sõidan ka 2013 aasta autoga ja ei näe mingit põhjust osta uus.
12:12 täna
Kullo321 (registreerimata)
See halogeenide probleem peaks olema facelift mudelitel (2009-2011). Aga eks iga inimese tunnetus on erinev. Minu arvates on see sama 2009-2011 Focus kõige kenam Focus läbi aegade, kui just kõige viimast mudelit ei arvesta.
11:56 täna
Ljeeppa1985 (registreerimata)
Kas 2010-2014a isendiga tegu?
Minul oli luugil oleva piduritule tihend ära väsinud, millev ahelt vesi luugi sisse ja salongi sattus. Mul algas probleem endast märku andma sellega, et ühel hetkel ei tulnud luuk enam lahti - luugi lüliti konnektorid olid ära roostetanud sinna sattunud vee tõttu.
11:27 täna
x3 (registreerimata)
Sai ka sellisega focusega sõidetud ca 5 aastat. 1,6 74kw bensiin.
Üldiselt väga hea juhitavusega auto, sõitis iga ilmaga ja nõudis suht vähe investeeringuid. Ainult jah lõpuks võttis rooste ikka võimust pea iga koha pealt.
Vastupidiselt viimasele, siis need tavalised focuse halogeen esituled olid minu arust ühed parimad- tegid silmad ette paljudele teistele automarkide xenon esituledele.
11:21 täna
sisepagulane (registreerimata)
Huvitav, et minul ei tohi olla suhtumist millessegi, mis mind torgib? Kas sa lugeda oskad? Kirjutet ju et on võrdlusmoment. Praegused ratturid on (või käituvad nii) enamuses nagu omal ajal ainult nn. pühapäevaratturid. Ehk siis pea laiali, loodusesse ja liiklusesse müttama, konte sirutama. Ju siis kõrvust tõstetud staatus pani pea uhkusest kuklasse keerama. Lisaks laenurattad ja ongi kergliiklusteel frukt, kel pohlad teistest.
10:56 täna
Kullo321 (registreerimata)
2009.a Focus, 1.6bensiin, 74kw. Meil pidas originaalaku vastu eelmise sügiseni, ilma ühegi kõrvalise laadimiseta. Kilomeetreid oli vast 230000 selleks ajaks, nii lubasime aku pensionile. Üldiselt mugav sees istuda, hea juhitavusega (võrdlemisi raske kere), 1.6 pole üldse nii jõuetu kui võib tunduda. Auto oli meie käes viimased 5 aastat, eks selle aja jooksul mõned suuremad investeeringud sai ikka tehtud - sidur, Xenon esituled, rattalaagrid ja mõni nipet-näpet osa veel. Roosteplekid tekkisid kõigile rattakoobastele, kuid see pigem enda laiskus(?). Põhjast immitses vesi juhiistme kinnituste kaudu kuidagi ka salongi. Igatahes mugavam auto kui sama aastakäigu Golf ja Auris. Kui palju pimedas sõitmist, siis soovitan vaadata Xenon tuledega masinaid, sest Focuse halogeenid on saast.
10:41 täna
looder23
Kpl, mina sain aru, et amg63 ostu hetkeks oli auto kaotanud hinda 55 tuhat. Selliseid autosid ei osteta seismiseks, nendega ikka liigutakse ringi ning see 35k läbisõitu on ca aastaga sõidetav. Seega aastaga 55k raha nagu maast leitud.

to amg, peeglisse võiks vaadata siis kõik autoostjad, ka need väikese uue seljakoti liisijad.

amg, paraku tuleb sul leppida tõsiasjaga, et sa oled rumal ja ei ole pragmaatilise mõtlemisega. Tuleb liisida seljakott 100 euro eest kuus, vot siis oled sa õige mees ja tõeline pragmaatik.
järgmine lk »