Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
20:04 täna
lapsautojuht (registreerimata)
ma ise ei käinud eksami käigus Riia tänaval. Aga õppesõidu ajal õpetaja ütles, et ära sõida nii äärekivi lähedal servas ja kui servast natuke eemal sõitsin, siis oli juba auto vasak külg teise sõiduraja peal. Kahe raja peal korraga sõitmist õpetaja pahaks ei pannud.
20:03 täna
professor_sammaljalg
Sitamagnet on vist õige nimetus? Ja väga uhke selle üle.
19:53 täna
rtrtvrtvrv (registreerimata)
algul eemalda heli nupp.nupu taga on 6 kant keera vastas suunda ja tomba vasak pool valja ja ongi makk sul valjas....
https://ru.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_i
d=SB_20181211095052&SearchText=bmw+e39+android
19:33 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
vot see on mees , kõik avalik https://www.youtube.com/channel/UC93GxHXgjjvVd6Z-nULOdXQ ja kliente voorib uksest sisse
19:19 täna
looder23
ei saa küll aru, kes mida isiklikku siin taga ajab, aga mingi vend heietab siin oma memuaare ja laob oma väidetavat isiklikku elu letti või on see muinasjutt. ei saagi nagu päris aru. ainuke alandaja siin ongi mingi vend kes eksib kogu aeg siinkohal. ta ei saa aru, et meid ei huvita ta eraelu, mitte poolt putsuvahekarvagi. mind tõsiselt huvitab üks link. ainult üks. ei midagi isiklikku. pane see link üles või tõmmis mingist otsusest, et auto on tagastatud ja raha teisele osapoolele tagastatud. ma saan aru, et andis tubli vihje kuidas tegutseda, kui tahad raha kohtukaudu tagasi saada, aga, et see asi on toiminud, seda tahaks teada. no ei tule midagi. heietab oma elukesest. kui chuck seda loeks, nutaks looteasendis silmi peast.
19:03 täna
Marko
Panin tagasi. Arve tuleb meilile....
Aitab sellest kaklemisest, asi on läinud liiga isiklikuks!
18:51 täna
Aga... . (registreerimata)
Pange punktiiri kommentaar tagasi.Minuarust oli see väga asjakohane ja nüüd ei saa värskelt liitunud aru mis naisepeksu või naise peksu jutt siin käib.
18:51 täna
ehjah (registreerimata)
Kodiaqis tagavararatta all puhas plekk. Kui see pigimatiga ära katta, saab supakas jupp maad parema hääle.
Aga ilmselt on Karoqis supaka all olev vooder läinud siis Kodiaqi puhul hoopis uksetaskute vooderduseks :)
18:44 täna
Siinkohal taas eksite (registreerimata)
Jälle eksite, keegi siin soigus kellegi "allalaskmisest". Vaadake, minul oli kunagi voli kedagi "alla lasta", nõukaajal ja ühes kohas, millel ümber kõrge plank ja peal putannitza, pisikesed kanajalgadel majakesed ja valgus põles ööpäev läbi. Kuid mulle ei meeldi teisi alandada, sest ma ei lase seda ka endaga teha ja olen tähele pannud, et just need, kes end alandada ei lase- need ei tiku ka teisi alandama.
Ja kellele meeldib teisi alandada, need on ka vaimse hälbega.
Mina kasvasin sellisest sootsiumist välja ja otsustasin selles õpitut kasutada kodanike hüvanguks ja nõrkade kaitsmiseks. Selleks tuli õppida ja võtta julgus nii mõnegi otsuse tegemiseks.
Seega- isegi naised ei saa mind alandada.
Olen tähele pannud ka seda, et "õige eesti mehe" ilusamad aastad on olnud nõukaarmee teine teenistusaasta, mil õhinaga nooremaid alandati, peale sõjaväge tuli kuri, paks, ahne ja riiakas naine, tatised lapsed, pidi ülemuse ees pugema ja katus sõitis, sest alandati end ikkagi ise.
Mina olen end säästnud nii ahnusest kui pugemisest ja üldse väärikust alandavatest tegevustest ja teiste kadedus on mind alati saatnud.
Ma ei soovi mitte mingil juhul särada, sest ilma selletagi minu lähedased peavad minust väga lugu ja olen oodatud külakline ka sinna, kuhu paljud vaadatagi ei tohi.
Või peaks mees, kes on saanud kaks korda tulirelvast pihta, pussitada, olnud lähivõitlusolukorras enam kui ilmselt siinsed virilad neid olukordi telekast on näinud, ei tea mitu korda imestanud, et ellu jäi- veel kedagi kartma!?
Naist? Näiteks.?
Vaadake- kõik pole sellised kui teie, ei hädalda, ei virise, ei soovi teisi alandada.
Mul savi, kui palju teid teie paksud naised teid klobivad- minul kogemused selles vallas puuduvad.
Ei maksa omi kogemusi teistele delegeerida- või mis?
Mina võin kõik oma väited tõendada- aga ei pea, sest pole teile aruandekohuslane, ussitage edasi.
18:42 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Rahu looder23 , ära kõvasti raputa, ärkab veel üles, katkestad ilusa unenäo .............
18:34 täna
looder23
Ei ole tahtnud 19 aasta jooksul kõiki kohtuotsuseid, komisjoni otsuseid jne. Ainult 1 linki 1 võidu kohta, et auto on tagasi võetud ja raha tagastatud 100%. Kõigest 1 linki. Ametnike võltsimised ei ole äri eesti moodi. See on teine teema ja seda tean isegi, et koha säilitamiseks, kannuste teenimine jne. Võltsitakse. See pole praegu teema. See on ametniku (puuduv) eetika. Muidugi kui sa oled aastaid asjas sees olnud ja see alal töötanud ning ise kõigist üle sõitnud ning nüüd lunastad oma eelmisi patte on hea keksida, et te ei tea midagi ja noh, sinu Isa jutt... Nohh, kas on veel vaja midagi tõestada? Mott tuli esimese kommiga juba ära. Muidugi on need huiarid läinud juba nii mugavaks, et nad ei viitsigi enam midagi jonksu ajada. Lihtsam teenistus tuleb ju sellest, et ostame teie auto tagasi aga 5-10% odavamalt. Inimesed löövad käega. Sa pane oma reklaamplakat iga huiarist autoplatsi juurde, et aitad risu tagastada. We
18:16 täna
............. (registreerimata)
hea vähemalt, et sul on koht kus särada. kodus naine hoiab sind ikka kõvasti madalamana vist?
17:38 täna
marek048
tegelikult vaja uusi tagavedrusid, see tuleb käruga sõidust, kui raskus kärul jaotamata.
17:27 täna
Siinkohal taas eksite (registreerimata)
A mul savi. Need asjad, mida kaotasin olid ajal, mil olin teenistuses, viimase nelja aasta jooksul pole tõesti kaotanud ja seda ma silmas pidasingi.
Aga ma ei pea ennast ometi õigustama?
Või pean?
Võrdlemisi kentsakas on küll olukord, kui püüad kedagi aidata ja siis tulevad oma urgudest need "kõiksetargemad", kes miskipärast ühed ja samad tegelased on ja hakkavad täielikku jampsi ajama.
Teenistus kammitses- pidi arvestama teistega, kolleegidega, praegu ei pea mitte millegagi peale asja enda arvestama, mis mulle väga istub, sest saab panna konksud, mida harimatud ja enesekindlad ametnikud meelsasti alla kugistavad ja eriti mõnus on see, et tunned struktuuri, asjaajamist jms.
Nt üht liikluskeissi keeldus Sirk võtmast, kuna olla lootusetu.
Ei olnud, päris ägedat nalja sai, staažikas uurija maandus kainerisse ja on seal juba aastaid.
Pole vaja võltsida.
Samasuguste võltsimistega kaotas töö teises keisis ringkonnaprokurör.
Olles ise ametnik ei saa nii toimetada. Freelacer teeb mida tahab, kaua tahab, sest laual pole virnades mõttetuid asju, mida peab kõiki tööna võtma ja neisse süvenemine on üsna võimatu.
Tegelikult ei tea te absoluutselt, mis toimub ja kuidas teist julmalt üle sõidetakse.
Mulle ei meeldi see, aga kui teile endile meeldib- mis siis ikka.
Mul üsnagi lõbus vaadata.
16:39 täna
maaks
IRW, hakkab vaikselt looma juba :-)
Kell 12:03 kirjutab "Tead- me pole mitte kordagi kaotanud, mõistad, mitte kordagi!"
Kell 16:29 aga juba "Ma olen kaotanud vist kaks või kolm asja ja ..."
Ei teagi kohe mida homne päev toob :-)
EDIT: Tegelikult võiks nüüd teemas edasi püsida, sest kemplemine "kellel on kõvem issi" jätab veits lapsiku mulje.
16:39 täna
professor_sammaljalg
Mul seisab põhja-norra rannikul 32a vana Solifer juba üle kahe aasta. Tuuled on seal sellised, et oli tarvis teine maa külge ankurdada ning sademete puuduse üle ka nagu kurta ei saa.

Pole tal häda midagi ning ega seismine neid ei tapagi, tapab sõitmine, vibratsioon ja väändumine. Teinekord harva seal ööbin, kütan elektripuhuriga ainult, kuna keskküte ei tööta.
16:29 täna
Siinkohal taas eksite (registreerimata)
Praktik peaks ehk teile esitama kõik viimase 19 aasta vältel korraldatud menetlused, kohtulahendid, komisjonide otsused ja muu?
Ma olen kaotanud vist kaks või kolm asja ja seda vaid tänu sellele, et inimesed ise on valetanud, st on võimatu asju üles ehitada valeinfo baasile. Ma ei ajagi mitte ühtegi asja kui ma pole veendunud, et ma võidan.
Ja on mitu keissi, kus palgatud vandeadvokaat on proku poolt, mitte kaitsja, õnneks jäid inimesed uskuma ja loobusid nendest. Eriti puudutab see seda "riigi õigusabi" osa.
Ja teooriat tundmata, selles orienteerumata on õigusruumis toimetada praktikas võimatu- see pole puulusikate väljavoolimine.
Aga rumalad alati jälestavad targemaid ja neile võiks andeks anda- nad ei saa lihtsalt aru.

Mis isasse puutub, siis teatan uhkusega, et ta oli 11 aastaselt metsatööline, Siberis.
Alaealisena jooksis kaks korda Siberist ära ja jõudis Eestisse, kus "kõiketeadjad" ta üles andsid. Viimane ärajooksmine lõppes Butõrka vanglas istumisega.
Seega- vabalt võiski tugevam olla, aga rahu ta põrmule.
16:09 täna
hullumaja puhvet (registreerimata)
Vaata Märss, hea teoreetiliselt on tavaliselt sitt praktik
15:33 täna
Kärss
Vahet pole, kelle issi on tugevam, sest ta andis esimeses postituses juba konkreetsed juhised, kuidas tuleb käituda, kui on eesmärk hakata seda lahendama juriidiliselt, mitte kuu-uurijate või pealtnägijate kaudu. Ega rohkem variante ei olegi kui dokumenteeritud suhtlus. Ilma tõendite ja korrektsete lepinguteta ei jõuagi selleni, et inkasso saab lõpuks kätte selle, millega sind ennast ukselt tagasi saadetakse. Ja kui ei oska ise lepingutest aru saada või nõuda oma õigusi juba lepingu sõlmimisel, tuleb nagu ka kasutatud autot ostes, kasutada tasulist ja professionaalset teenust enda oskuste puudujääkide kompenseerimiseks.

Tõestus: kui olen maininud DASi, on minult samuti küsitud tõestusi, et kohus otsustas minu kasuks. Mul pole mitte ühtegi tõestust, sest TÄNU DASile lahendas probleemi tekitaja selle probleemi ise ära kohtuväliselt, seda ka riigipiiri üleselt. See on minu võit ja juba sadades kordades tasunud ära selle, mida ma kuumaksuks aastate jooksul olen maksnud. Tõestada ei ole mitte millegagi. Kui, siis ainult sellega, et ma jätkuvalt eelistan neile maksta juriidilise nõustamise eest:)
15:31 täna
james2002
Tere

Oskab keegi öelda, millega peaks arvestama, kui jätan oma soetatava haagissuvila oma metsa äärde vihma ja tuisu meelevalda. See siis jääkski sinna, kuni muutuks kasutamiskõlbmatuks.

Kaua ta seal seal selliselt vastu peab, enne kui kuskilt hakkab läbilaskma või läheb gaasiseade rikki harvast kasutamisest.

Plaan on osta selline haagissuvila, mis on juba päevi näinud. Sõitmiseks pikalt ehk enam ei kõlbaks, aga vahest mõned ööd veeta seal ja saab asju hoida seal.
15:09 täna
looder23
Mott. Sinu issi on tugevam.
14:36 täna
Siinkohal taas eksite (registreerimata)
Valduse üleminek on teile mõistetamatu termin, seega ma ei hakka seda selgitama ja te ju teate kõike ise nii ehk teisiti- just needsamad, kes alati kõikide teistega opositsioonis on. Aga teate- kui te ise mitte millegagi korrektselt hakkama ei saa, siis ei ole see kinnitus sellest, et kõik teiesugused on.
Koheselt venitate lõõtsa pikakas ja laulate mingit "tõesta" laulu. Vot teile ongi 100 euri tund + käibekas õigusabi loodud ;).
See autoplats on otsene müüja!
Kõik minu tuttavatelt kokkuostetud romud on nad ära ostnud- seega on valdus üle läinud!
Kui te ei oska "pabereid" lugeda ja jääte uskuma, seda, mida on nendele kirjutatatud- siis on see teie, mitte minu probleem.
Mees (selline selgelttark) nägi plangule kriidiga joonistet paljast naist ja all oli kiri "L**S"- ja jäi uskuma- sai pinnud, teadagi kuhu...
Uskuge kõike, aga mind pole vaja uskuda- sellega on asi selge, olge targad edasi, imetlege sulide "oskust" elada ja püüdke nendesarnaseks saada.
Ma muid unelmaid sellistest sõnavõttudest ei leia.
Tõelised eesti mehed! Kui rikkuse ekvivalendiks võtta lehm ja igas peres on külas üks lehm, siis te mitte ei osta teistest edukam olemiseks teist lehma.
Odavam on naabrite omad mürgitada ja olla siis "kõige rikkam".
Mind alati lõbustavad sellised tarkpead, sest nende tegevust vaadates ei tundugi ise nii rumalana ;).
14:32 täna
selgeltnägija valerka (registreerimata)
Kärss - mina arvan et endine riigiametnik on ümber kehastunud Siinkohal taas eksite ks
14:07 täna
looder23
Ei oma küll selgeltnägemise võimeid, aga mindki, huvitab mida keegi härra teadja like tagastanud on. Keegi pole küsinud 50 linki. Aitaks, ühestki. Praegu jääb mulle mulje, et minu issi on tugevama kui sinu issi. - tõesta. - Ähh, sa nagunii ei usuks.
13:55 täna
A! (registreerimata)
Teadjale lisaks, et tegelikkuses ei müü seal seda autot mitte soliidne ettevõte nimega "Good car forever&co", vaid mingi suva vend, kellel võib-olla, kuid ei pruugi, selle firmaga mingit seost olla. Paberite järgi siis. Vähemalt minu kogemus oli selline. Sellise tehingu kohta on ka mõiste - komisjonimüük. Platsil ei ole sellega rohkem asja, kui et pakkus mingi aeg hoiustamisteenust. Põhimõtteliselt oli tegemist eraisikute vahelise tehinguga. Mis tarbijakaitsed ja värgid, rahune maha mees : )
13:44 täna
kallem53
Eks esimesed muljed autost on ikka kõige emotsionaalsemad ja sama mudeli kasutajatel vb võrdluseks põnev võrreldagi. Loomulikult igapäevaselt ei jaga neid.
13:43 täna
Kärss
TO Siinkohal taas eksite: ära lase end segada ühest, kellel on hetkel igav. Kas Sa arvad, et 50 linki oma jutu tõestuseks oleks piisav? Kui eesmärgiks on lihtsalt trollimine, leitakse alati mingi põhjus, miks see tõestus ei sobi (küll on üks näide vähelevinud, teise puhul on auto värv varjatud, kolmanda puhul väidab kallutatud ajakiri midagi muud jne) ja mida rohkem tõestad, seda absurdsemaks minnakse uusi tõestusi nõudes. Võta tagasisidena arvesse ka neid suurt hulka inimesi, kes lugesid ja on tänulikud, aga foorumi risustamise ärahoidmiseks ei kirjuta siia 50 korda järjest "aitäh hea kommentaari eest".
12:39 täna
Siinkohal taas eksite (registreerimata)
Siinkohal lõpetan taas õigusalase nõustamise, sest keegi sensitiivsete omadustega kõiketeadja teeb seda edaspidi kindlasti paremini mina seda oskan.
Tõendamiskoormis on muide süüdistava poole kohustus, seega jääb "põhulõug" staatuse tõendamine samuti tema kanda.
järgmine lk »