Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
14:13 täna
Ruudi05
Kas see ei või olla mingi mõõtesüsteemi paigaldamise viga vaatasin 2019 aasta kokkuvõtet ja suurim toodang tuleb Jaanuaris!! Siis ei tohiks üldse ju paneelid midagi toota.
14:12 täna
Ruudi05
Kas see ei või olla mingi mõõtesüsteemi paigaldamise viga vaatasin 2019 aasta kokkuvõtet ja suurim toodang tuleb Jaanuaris!! Siis ei tohiks üldse ju paneelid midagi toota.
14:06 täna
123531 (registreerimata)
Raamiga tenthaagisega (mitte see mis kohe poorte peale tõmmatakse), kõrgus selline et kastis sai ise püsti seista, ei ole küll kaubad märjaks saanud (Tln-Trt ots, kogu tee ühtlaselt sadas). Kokku lappides kinnitatakse ennem tendi külg ja siis selle peale läheb omakorda esiseina tendi kinnitus. Ühesõnaga nagu veoautodel.
Ainus mida ma ei ole proovinud, on otse poorte peale tõmmatav tent. Ma kahtlustan et sealt võib eest äärest pleki ja tendi pinna vahelt vett üles suruda.
Ma olen mõelnud seda oma haagisele peale osta (hetkel on plastkaas), kuid siiani mõtteks ongi see jäänud.
Jah, tavaline haagis ajab vett esiluugi vahelt niikuinii sisse.
Sellele on kõige lihtsam lahendus - kleepinge suvaline aknatihend sinna vahele. Mitte mingit vett ei tule sisse. Olenevalt haagise tootjast ja nende esiluugi lahendusest, soovitan suhteliselt hõreda esiluugi korral ka vertikaalsetele äärtele tihend vahele panna või siis tihend paigutada selliselt et luuk läheb sellele veidikene vastu.
Täiesti tavaline aknatihend, "D" kujuline, kõrgusega 5-10 mm vahel.

Plastkaane vahelt ei ole kunagi mul ükski haagis vett sisse ajanud.
13:50 täna
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Mootorratta pidurite testimisega algasid jamad alates 01.02.2020 mille tõttu meie loobusime tsiklite kontrollimisest. Minul ei ole piisavalt teadmisi selles teemas aga küsimus on ikkagi. Huvitav kas Teie mootorratast kontrollinud tehnoülevaataja esirattale piduritesti tegemisel ikka tagaratast pidurdas hoidmaks tsiklit paigas? Kuna tagaratas andis 80% siis see oleks pidanud testitava sõiduriista paigal hidma esiratta pidurdusel?
järgmine lk »