Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
14:28 täna
kolm punkti (registreerimata)
jälle peksad segast, kust need eluea andmed pärinevad, oma poolearused mõtteid pole mõtet siia postitada
14:24 täna
... (registreerimata)
tegelikult pole olulist vahet, kas sidur on kuiv või märg, sest kast töötab ikka omasoodu. kuigi tehas ütleb, et õli on eluaegne, ei ole see siiski nii lihtsalt võetav. dsg kastide üldiseks elueaks peetakse üldiselt 150-200 000km, siis on enamvähem kindel, et probleemid hakkavad tekkima.
14:16 täna
kolm punkti (registreerimata)
kas sa üldse tead mitut erinevat õli see kast kasutab üheagselt?
14:11 täna
tehas näeb (registreerimata)
jutt 60tkm õlivahetusest käib 6 märgade siduritega kasti kohta mida kahjuks antud eksemplar ei oma, 7 kuivade siduritega kast on teine teema ja auto läbisõit ei ole siin kõige olulisem, isegi täitsa uued autod lähevad aegajalt mõned katki,
14:07 täna
... (registreerimata)
no 213 juures pole nutta midagi, auto on oma eluea lõpupoolel, lihtsalt kui ostetakse sellise läbisõiduga auto, siis ei olegi mõtet eeldada, et nüüd muretult veel 100 000 lisaks sõidad. sellised ongi auto teise-kolmanda omaniku rõõmud. selle aja peale peaks vähemalt kolm kastiõli vahetust tehtud olema ja kui kuskil hooldusajaloos seda kirjas ei ole, siis tulebki võtta asja nii, et eelmised omanikud on autot kalla ja talla meetodil kasutanud. aga kui mootor veel õli ei neela, siis kast korda ja tuld. õigemini kast on ehk isegi korras, aga kasti ümber olevad jupid väsinud.
13:48 täna
katlinkeinast
Kogu läbisôit ~213 000km
St märtsis sai minu kasutuses 4 aastat ja läbisôitu 30 000km täis. Siiani pole kastihooldust veel pakutud esindusest. Viimati koostati pakkumine oktoobris Skoda poolt.
Märtsis sai vahetatud salongifiltrid, ôhufiltrid, uus karteri pôhi, esisilda reguleeriti, mootoriôli vahetus.
Piduriôli vahetus jâi tegemata veel ja kast pole saanud hooldust
järgmine lk »