Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
19:49 täna
. (registreerimata)
no kas see just õpitud abituse kultiveerimine on, kui siduri tööpõhimõtet ja komponente ei tunne, aga kasvõi oma rahakoti huvides võiks ju natukene teada, kuidas siduri kulutamine pikemas perspektiivis eelarvele mõjub. seda võimekust, et võtaks isiklikus garaažis auto pulkadeks ja remondiks ära, tänapäeval nagunii enamikel ei ole ning las siis jääda remonditööd nende teha, kel ruumid ja oskused. samas muidugi eluolu areneb (kui viirus just korrektiive ei tee) ning autod muutuvad nutikamaks ja inimesed mugavamaks. ehk ka lollimaks, aga samas lendavad näiteks paljud lennukitega ning ei süvene absoluutselt sellesse, kuidas seal süsteemid töötavad.
või teab keegi, kuidas elroni rongid liiguvad? ilmselt on ka kaubanduskeskuse elevaator või otise sildiga lift paljudele tundmatu maa.
19:21 täna
p1rints
Sai täna genekas viidud siis remonti ,tuli välja ,et geneka sees olev laadimist reguleeriv plaat oli maha põlenud,pidigi olema selle automargi tüüp viga mida ennetada polegi võimalik.
19:21 täna
skynet much (registreerimata)
Vot see on üks halb stsenaarium, mis võib anda ainet vandenõuteoorijatele, seoses elektriautondusega.


"Tesla Reportedly Closing Superchargers In Spain Due To COVID-19.

According to the report, the Superchargers are being shut down "because they are in establishments that stop operating due to the pandemic."

https://insideevs.com/news/406079/tesla-superchargers-spain-
closure-covid19/?fbclid=IwAR12IERxMaZkbvfhzgd7TeIPLEO-14e1s6
MNSFZOA2tcORTf1q_kT-iqcSQ
19:11 täna
Sass0101 (registreerimata)
Sinu kasutatud Jeep veab selle pensionäri pankrotti oma ülalpidamiskuludega
19:01 täna
Kurmas (registreerimata)
18.46täna -le. Ka mina olen kahe käega poolt, et maailm muutub mühinaga, ja sidur on lähitulevikus muuseumis. Protsess siin Eestimaal aga võtab aega, ei ole lähiaastatel ette näha nii globaalseid muudatusi, nagu manuaalsete autode riiklikult eksamilt eemaldamine. Ja erijuhus on praegusel momendil siiski siduripedaalita auto. Loodame, et lähiaastatel ei ole vahet, kumbaga eksami teed ja sõita saab sellegipoolest ka LADA-ga.
18:56 täna
tähelepanek (registreerimata)
ja nii seda õpitud abitust kultiveeritaksegi, kui ei huvituta põhitõdedestki. Ega sellest, mis karu kõhus. Jõuame ameerikale kiiresti järele. Kahjuks.
18:52 täna
Kurmas (registreerimata)
stammer, see jääb nüüd konkreetse sõiduõpetaja südametunnistusele, kas ta selle tarkuse EDASI õpetab oma õpilasele. See eelmise kommi loodushoiu jutt loetakse ette ka sõiduõpetajatele, kes veel vähemalt 4 a tagasi said oma litsentsi sealt majast. Ja see ei ole mingi naljategemine, vaid litsents on mahuliselt aasta kõrgkooli koos sinna kuuluvate semestritasudega, 2016 taheti 2300eerikut. Hetkel nad selle eriala väljaõpet vist enam ei tee.
18:46 täna
... (registreerimata)
Sisepõlemismootoriga autosid jääb järjest vähemaks.Samuti jääb vähemaks manuaalkäigukastiga autosid.Autod teevad üha enam meie eest otsuseid.Minu teada on maailmas olemas juba täielikult isesõitvaid autosid ning mingi aja pärast need jõuavad ka Eestisse.Tehnika areneb väga kiiresti ja kui tulevikus oleme autos reisija rollis,mitte juhi rollis siis võibolla polegi enam oluline teada kuidas sidur ja muud osad töötavad.Selleks on olemas remondiettevõtted,kes vajadusel teevad auto korda.Kui rehv läheb tee peal katki,siis kutsud puksiiri ja rehv vahetatakse ära.Mõned aastad tagasi arvasin teisiti aga kuna maailm muutub väga kiiresti,siis mingil määral muutub ka minu mõttemaailm.
Soovin kõigile turvalist liiklemist ja naudime ise auto juhtimise aega niipalju kui veel võimalik.
18:24 täna
stammer (registreerimata)
äme neid õppesõitjaid nüüd nii maha ka tee, et kohe massiliselt pidureid ja sidureid kulub. Kõik on õpitav, iseasi kas seda peab just õppima nii kõrgel tasemel nagu TKT?
Ilmselt mitte.
järgmine lk »