Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
09:26 täna
maailmparemaks (registreerimata)
Pildimaterjali ka.

VIN: WAUZZZ8E82A047630
08:53 14.11.2018
Kalmer Kasin (registreerimata)
Kasutasin vana veneaegset ise tehtud haagist,zubronni sarnane.
Leili tuleb kuni 120 kraadi, mugav 4-5 kesi,rekord 9.
10:09 13.11.2018
Kärss
Mis loomakorjused, tööriistad, naftavaadid?? Teema algataja tahab vedada kõigest käru ja sedagi vaid aegajalt ning maastikule ei lähe! Minu silmis on Hiluxi vedrustus üks hullemaid omasuguste seas ja mida uuem seda hulllem. Sest see on tehtudki tööloomaks, mitte mugavaks kulgemiseks igasugustes oludes. Ega see Länkargi midagi mugavat pole, aga on parem siiski suurusjärgu võrra, paljudel juhtudel on rooli keeratud varasemalt vaid geelküüntega poeparklates, varustustase sageli võrreldav luksautodega ning lisaks järelturule on ka ostjal hea valik. Ja kui 120 mugavus ei rahulda, siis 100 või 200 roolist vaevalt keegi vabatahtlikult Hiluxisse või X5-te istub. Hetkel torkas müügikuulutuste vahel silma üks väikese läbisõidu, usaldusväärse ajalooga kuid vana aastanumbriga masin.
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2837496
PS: pole kunagi välistatud üldse, et mõni inimene otsibki vaid loogilist ettekäänet (nt naise ees) X5 ostmiseks:))

Panen nüüd offtopiku jätkamiseks siia pildi ühest sidurikettast. Ostsin auto, millel kah "sidur pidi lohakalt sõites veidi libisema". Auto ostmise päeval ostsin kohe ka uue sidurikomplekti, aga kuna polnud aega tegeleda, sõitsin veel nädala rahulikult ringi, vedasin käru, ei libisenud ta mõistusega autot kasutades midagi. Sidur ise on samas täiesti läbi, needid ära kulutatud ja seal pindasid kriipinud jne. Kui mistahes oludes sidur natukenegi libisema juba hakkab, tähendab see igal juhul remonti. Vahet pole, kas on sidur ise läbi, silinder vahetamata õli tõttu kinni jäämas või mingi muu õlilekke tõttu ketas ise õline. Mustvalge probleem, ei ole siin halle toone, aga peaaegu alati lihtne/kiire ning suhteliselt odav remont, mille edasilükkamine on täiesti pointless (mille edasilükkamine räägib eelmise omaniku suhtumise kohta nii mõndagi).
08:39 13.11.2018
kult_rukkis
Kas Tallinnas on kuskil võimalik remontida Audi A6 C6 Avant LED tagatuld, mis põleb tuhmilt, või on ainule variant uus tuli hankida?
järgmine lk »