Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

Viimased sõnumid

järgmine lk »
22:57 06.06.2021
Heinz38
Tere! Oskab keegi öelda 2008a ford focuse maki koodi?
12:17 05.06.2021
Tim300
Täna öösel kella 0:15 umbes kuulsin kuidas autol mis seisis hoovis,süüdet midagi sees polnud ja uksed olid lukus,ehk auto oli alarmi peale pandud,ärkas webasto ellu ja hakkas lambist tööle,seisval autol...mis teema sellega on?Kellegil veel olnud sellist kammi?Auto on 2008 aasta Touareg 3.0TDI.Ma pole sellist asja veel kunagi kogenud,et seisval autol millel süüdet sees ei ole hakkab ise toimetama mingi webastoga.Märgin üles,et tegemist on siis selle tehase poolt pandud webastoga,ise pole midagi sellega jebland ja kõik peaks olema tip top,talvel töötab ilusti ja siiani muid probleeme pole olnud.Mõtlesin,et äkki saan auto süsteemist selle kuidagi välja lülitada aga ei leidnud kusagilt sellist võimalust,minu teada audidel on see võimalus täitsa isegi olemas.Hetkel jäi vait,käisin tegin autoga tiiru ja lülitasin puhurid autos offi,aga äkki mõni teadjam mees oskab selle kohta rohkem infot anda siin.
10:36 28.05.2021
germtal
Opel Insignia undamine 2 käigu vahel (manuaal).

Opel Insignia viskab undamise sisse esimesest käigult teisele minekul. Mitte alati aga eriti just peale seda, kui auto on mõnda aega kohapeal käinud.

Milles häda võib olla?
23:00 23.05.2021
gatekeeper
Tere,

kas keegi hübriidikasutaja oskaks nõu anda, kas eelistada Priust või Auris Hybridit? Aurise saaks paar aastat uuema sama raha eest. On ka tal muud eelist kui pagasi suurus välja jätta?
järgmine lk »