Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: TOUAREG JA WEBASTO

12:17 05.06.2021
Tim300
Touareg ja webasto
Täna öösel kella 0:15 umbes kuulsin kuidas autol mis seisis hoovis,süüdet midagi sees polnud ja uksed olid lukus,ehk auto oli alarmi peale pandud,ärkas webasto ellu ja hakkas lambist tööle,seisval autol...mis teema sellega on?Kellegil veel olnud sellist kammi?Auto on 2008 aasta Touareg 3.0TDI.Ma pole sellist asja veel kunagi kogenud,et seisval autol millel süüdet sees ei ole hakkab ise toimetama mingi webastoga.Märgin üles,et tegemist on siis selle tehase poolt pandud webastoga,ise pole midagi sellega jebland ja kõik peaks olema tip top,talvel töötab ilusti ja siiani muid probleeme pole olnud.Mõtlesin,et äkki saan auto süsteemist selle kuidagi välja lülitada aga ei leidnud kusagilt sellist võimalust,minu teada audidel on see võimalus täitsa isegi olemas.Hetkel jäi vait,käisin tegin autoga tiiru ja lülitasin puhurid autos offi,aga äkki mõni teadjam mees oskab selle kohta rohkem infot anda siin.
17:02 05.06.2021
holari
Re: Touareg ja webasto
Tere.

Vaata taimerid üle, vb on see salamahti koguaeg öösel töötanud. Ega miski muu seda käima pane
23:21 05.06.2021
Tim300
Re: Touareg ja webasto
Selles ongi see probleem,et sellel webastol ei ole mingit pulti ingliskeelne termin on "Auxiliary heater" aga siiski on tegemist tehase webastoga,webasto kleepsud ja asjad on olemas ja manuaalis on kirjas sama,et tegemist webastoga.Aga siiski kummaline on see,et see ise taha läheb.Ma saan sellest nii aru,et talvel kui on miinus kraadid,siis see lülitub ise automaatselt sisse,kui võtit keerata,et mootor soojaks ajada ja,et salongis temepratuur kiiremini üles kütta.Aga suvel kui õhtul praegusel hetkel on +13-15 vms ja läheb tööle ise,veider.Täna tundus kõik korras,pole siiani midagi sellist teinud ja auto kompuutris ka midagi ei näidanud.Paneb kukalt kratsima.
04:34 06.06.2021
X (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Mul küll pole VW'ga kogemusi, aga ega sa võtit vahepeal vahetanud ei ole näiteks? Näiteks BMW'l on võtmetel mälu, muutab istme asendit jms, kui teise võtmega auto juurde lähed. Äkki sul oli varem seadetes salvestatud nii (eelmine omanik näiteks), et webasto läheks iga päev mingi kindel kellaeg tööle ja auto oli salvestanud selle info teise võtmesse ja kui läksid teise võtmega autot käivitama siis aktiveeris ka Webasto taimeri jälle?

Kunagisel umbes samavanal mersul oli tehase webastoga ikka pult ka kaasas, aga seda webasto taimerit sai varjatud menüüst (vist) muuta.
09:13 06.06.2021
K. (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Seisuahjud tahavad ka suvel mingi aja tagant, et neid sisse lülitada nii 15 min.Osad kirjutavad ekraanile, et lülita tööle. Võibolla sellel automaatselt lülitub teatud aja tagant.
21:15 06.06.2021
Nimi nimi (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Mul x5 ja pole webastol pulti, aga keskel konsoolis ekraan kus raadio ja menüü seal olemas mingid aux heating ja 00:00 kui sinna panen mingi kella aja siis hakkab ka ise tööle kui auto lukus. Mõte selles, et saad seadistada et hommikul kui autosse istud on auto soe juba. Ilmselt sul menüüs peab taimer ikka olemas olema, käi oma ekraani menüüd läbi kõik

Siin nagu touaregi parking heatorist juttu:

https://www.vwvortex.com/threads/parking-heaters-standheizun
gen-retrofitting-troubleshooting-etc.2829471/
21:36 06.06.2021
tiit_ (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Vb oli ühekordne anomaalia aga arvatavasti on juhtblokk varsti läbi. Vb mõistlik lasta hooldusega tegelevasd kohas juhe järgi panna.
08:39 07.06.2021
AntiHonda (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Sellistel juhtudel on tihti abiks kasutusjuhend. Leia aega ja loe see läbi.
12:45 07.06.2021
Birdman. (registreerimata)
Re: Touareg ja webasto
Uppunud webasto relee. Lülib suvalisel ajal käima. Vidin ise odav.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.