Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LINCOLN MARK8 BENSU KULU

21:01 19.07.2007
mrx99
Lincoln mark8 bensu kulu
kas see on normaalne,et linnas rahuliku sõiduga 18l ja mnt.11l/100km olen vahetanud kõik katalüsaatorid,lambda andurid ja õhufiltri!
11:20 20.07.2007
97lsc (registreerimata)
Re: Lincoln mark8 bensu kulu
päris normaalne vist pole! Puhtalt linnas pole mõõtnud, aga maanteega 50:50 igapäevasel lõigul(2x15km) on keskmine 13-14(talvel liiter rohkem)
Puhtalt maanteel nt. TLN-Pärnu ots(päeale käivitust paned nulli, Pärnus linnas ka mõned lühemad otsad ja TLna tagasi oli lõpuks keskmine 9,2). Maanteel keskmist(stabiilset st. pikemal lõigul) 11l olen saanud tugeva vastutuule, ja kui kiirus on 110km/h või rohkem(tuulevaikse või tagantuulega sel kiirusel muidu u. 9).
Nt. eelmine nädal tegin Eestile peaaegu ringi peal(1300km), sh. sai nauditud Võrumaa käänulisi künklikuid teid jne. Keskmine näitas lõpuks 10,2(Nüüd olen 300km liikunud veel otsa liikunud linn 50% ja näit mingi 11,1 vist hetkel)
Bensufiltrit oled vahetanud? Õlid mootoris ja kastis?

võid lugeda ka teiste arvamusi võlusõna otsingul "MPG" http://www.markviii.org/
12:52 11.08.2008
okia (registreerimata)
Re: Lincoln mark8 bensu kulu
maantee ots tallinn riia tuli mu mark VIII 8,2 liitrit 100, a linnas 14-15

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.