Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: LINCOLN MARK8 BENSU KULU

21:42 29.08.2007
mrx99
Lincoln mark8 bensu kulu
oman 96a.Mark 8,millel olen vahetanud kõik 4 lambda andurit,kõik katalüsaatorid,küünlad,juhtmed,filtrid,õlid,kuid ikka võtab linnas 18l/100,arvuti näitab 19,6.Täpsed arvud olen saanud sedasi,et lasen paagi kõrini täis ja sõidan 62miili läbi ning siis uuesti paak täis.Olen käinud lugematuid kordi american beautys ja ameerika autos mootori diagnostikas ja vahetanud eelpool nimetatud jupid,kuid tulemusteta.Nende arvutid näitavad,et auto korras!Vabajooks autol hea.sõidan väga rahulikult!Linnasõidu all mõtlen mõned järvevana
otsad,kanali sõit,kesklinn.Täis paagiga sõitsin Tln-st Pärnusse ja tagasi ning linna vahel kokku 250miili e.400km!Palju võtab teil ja mida teha?
00:22 30.08.2007
97lsc (registreerimata)
Re: Lincoln mark8 bensu kulu
Miks sa uue teema tegid? Ega sellepärast sulle paremaid vastuseid ilmselt ei tule(oleksid võinud vanas jätkata). Kui sa seni pole siis äkki uurid/loed/küsid ka järgmistest kohtadest(siin auto 24's ilmselt vägapalju selliste autode huvilisi ei liigu):

http://www.tqhq.ee (leidub mehi, kes asja jagavad või oskavad peale sinu mainitud kohtadegi osavkäsi nimetada)
http://www.markviii.org (eriti message board - sealt leiad vastuse praktiliselt igale küsimusele - kasuta advanced search'i)

No tehaseandmed on linnas 15 ja maanteel 10, keskmiseks 12,3

Kui sa sõitsid tln-pärnu(250km) ja ülejäänud 150km lühikesi otsi (tal)linnas, siis paagitäiega 60l(rohkem pole ma veel suutnud paaki ajada - isegi sel ühel korral kui kompuuter näitas 2l on paagis alles - tegelik paagi mõõt on ju 67l) 400km tuleb keskmiseks u. 15. Mis võiks isegi olla normaalne kompuutri järgi(ummikus ja muidu seistes loeb kuluks ju 99l/100km). Tuleb arvestada, et talvel võtab auto soojendamine oma ja suvel konditsioneer(voolutarve päris suur).

Loodan, et leiad lahenduse oma murele - mark'e ju eestis niigi nõnda vähe(20-30tk)
22:41 16.02.2008
antenn (registreerimata)
Re: Lincoln mark8 bensu kulu
kui sõidad lühikesi otsi, on mootor pidevalt külm ja aku tahab ka voolu, generaatoril on koormus peal, siis võtab ta päris palju bensiini. üks võimalus on see et termostaat on vigane. mul on 3.8 mootoriga continental, termostaat avanes veidi varem kui vaja ja kulu oli 16, korras termostadiga on 13. kui lased kohapeal mootori loksuda siis läheb kuskil 2,5 liitrit tunnis.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.