Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: HHO E. VESINIK GENERATOR

18:14 07.09.2008
rongas
HHO e. vesinik generator
Kas keegi on juba ka HHO generaatori oma autole kylge pookindud? HHO generaatorist palju videomaterjali just YouTubes ning artikleid internetis ka. Tundub äärmiselt lihtne ning suisa uskumatu!?
19:24 07.09.2008
V6 (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
on kogemusi ja palju, näitex 1,9 diislil tõmbas 1,5 liitrit diisli kulu maha 100km kohta ja 3,0mootor 100km võit vabalt paagitäiega, soovitus jämedad juhtmed hea lüliti või (ja) relee, roostevaba plek, mida rohkem soodat seda karmim asi on aga päris lühisesse ka asja ajade ei tohiks, karim lahendus minu meelest ehitada on kanalisatsiooni turudest sest seal kõik kaaned olemas autorehvi ventiile ei pea olema suurem kui liiter. kas veel midagi?
19:28 07.09.2008
V6 (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
v... kui olen nats võtnud aga parim lahendus on kanalisatsiooni toru kolmik ja see ei pea olema suurem kui liiter aga katseta vaata mis tuleb
11:41 06.05.2009
ants-22 (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
kas saaksid mulle ka sellise HHO generaatori ehitada ja autole paigutada ?
16:21 16.01.2010
drb (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Oeh, HHO generaator autole on järjekordne katse igiliikurit ehitada: sama suur energia mida saadakse HHO generaatorist vesiniku ja hapniku näol tuleb kulutuda selles vesiniku ja hapniku tootmiseks elektrivoolu abil.....
+igasugused kaod veel.
17:32 05.05.2010
p (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Sellised seadmed on ammu olemas. www.hhokitsdirect.com
18:22 08.02.2011
PM (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Antud saidilt lugedes-vaadates tundub jah liigagi ilus, et tõsi olla :) Samas katsetamiseks suht kallis siiski, kuid tean Eestiski üht selli, kes neid müüs ja kiitis väga.
13:13 30.01.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
http://www.youtube.com/watch?v=aQxLIzo9hvQ
Mina ehitasin analoogilise. Kogu krempel oli mul liiga suur. Kui selle nüüd väiksemasse paketti kokku panen. Tundub, et tuleb teisaldatavasse kohvrisse panna. Et vesi ära ei külmuks. Ning kiirliidestega paigaldatavaks muuta. Kui räägitakse, et kütusekulu kokkuhoid on ilmselge, siis vaevalt need tuhanded inimesed valetavad. Ning asjata ei hakkaks keegi neid ka veokitele muidu ehitama. Loomulikult on ka selliseid, kes vastupidist väidavad. Nagu ka kuulus müüdimurdjate saade.
Kui seadme uuemale soetatud sõidukile peale panen, siis tulemused ei lase ehk kaua oodata. Kui ei proovi, ega siis teada ka ei saa.
Kui keegi siin räägib, et tuleb samasugune energia selle tootmiseks kulutada, mida see annab, siis kas tuumapommi lõhkejõu energia pannakse selle ehituseks, Või tuletiku süütamine lõkkest saadava energia hulgaga pole võrdeline. Vee molekul pakitakse lahti hapniku ja vesiniku molekuliks, kui vesiniku generaatori tööpõhimõte lahti seletada.
Ei saa nii lammas olla, et kõike uskuda, mida tv ja raadio ja internett pakub. Lihtsam variant on lolliks jääda, kui asi proovimata jätta, ning aastaid hiljem avastada, et oled selle benziini eest rohkem maksnud, kui see tegelikult väärt on.

Muudetud 30.1.13 15:44

23:36 30.01.2013
.. (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
nii vana inimene juba aga ikka veel usub muinasjutte
13:12 31.01.2013
vaat nii (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
tuumapommi puhul on tegu natuke teistsuguse protsessiga. aatomituum, mille kokkupanemisele inimene energiat ei ole kulutanud, lõhutakse allapoole laiali ning selle käigus vabaneb tuuma koos hoidev energia.
HHO puhul on tegu tavalise keemilise reaktsiooniga, kusjuures oluline on see, et inimene ise peab kõigepealt energiat kulutama, et paukgaasi tekitada.
21:23 31.01.2013
hhhooo (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
See ei ole päris täpne võrdlus. Umbes samasugune jutt, et biodiisli tootmiseks kulub ju ka tanklast ostetud kütust ja selle pärast ei tasu asi ära. Tegelikkus on ju selline, et mõistliku majandamise puhul on seda vaja ainult esimesel aastal teha. Hiljem harid oma maa juba ise toodetud kütusega ja selle hind peaks tulema kindlasti madalam, kui riigi poolt maksustatud kraam. Nii toodki hinna alla ja muudad tootmise tasuvaks.
Niisiis, kui kasutad HHO genekat, siis saad ju oletatavalt mingi osa elektrit sellest samast lõhustatud veest ja selle osa võrra peaks kuluma vähem bensiini. Vaatasin videot, kus kodanik pani omale kasti akupaki ja sõitis siis ainult selle varal lõhustatud vesinikuga. Kui kaugele ta jõudis, seda ei näidanud aga mingi piirini tundub asi toimivat küll. Siis ei tekita sa elektrit kalli bensiini abil, vaid võtad kodusest võrgust kaasa. See maksab juba hulka vähem, kui monopolide poolt meile ette kirjutatud hinnaga kilomeeter.
Vaatasin Mythbusterite nn.müüdi purustamist ja silma jäi see, et vennad tahtlikult üritasid milliampritaga vett lõhustada ja tulemus oli selline nagu ta oli. Ei tea, kas lihtsalt lollid või maksab keegi neile selliste asjade eest. Jobud igal juhul.
Kui asi üldse ei toimiks ja oleks pettus, siis oleks sellelaadset kisa kõik kohad täis aga ei ole ju. Vastupidi, päris palju on vastavat materjali saada. Seega edu katsetamisel ja võiks siin ka tagasisidet anda- mis ja kuidas.
22:39 31.01.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Kui selle sama paukgaasiga satelliite ja mehi orbiidile saadetakse, siis miks ei tasuks seda energialiiki auto kütusena kasutada. Loomulikult peab see asi end tasuma. Kas konvertida see elektrienergiaks, http://www.youtube.com/watch?v=W_Itzp4NTD4
Või siis lasta see sisepõlemismootorisse läbi õhuklapi.(õhupuhastussüsteemi kanaleid mööda)
Pigem on asi ikka selles, et kes siis sooviks oma energiamonopolist loobuda, ning rahvale tasuta energiat anda, et need lood ülikalliteks projektideks nimetatakse ja tootmisse ei võeta. Justnagu California osariigis kunagi elektriautod kokku korjati.
Kuna ajukääbikud juhivad maailma. s.t. tugevamal on õigus põhimõttel, siis pole paranemist loota, ning inimkonna orjastamine jätkub.
http://www.youtube.com/watch?v=Ldr47_zGZLM
11:48 01.02.2013
maaks
Re: HHO e. vesinik generator
Kodanik aroonia, mitu klassi sul kools läbitud sai? MUlle tundub, et natuke vähevõitu.
Keegi ei väida ju, et vesinikuga mootor ei tööta, vaid et seda vesinikku sellesama mootori abil ringi ajatavast generaatorist pärit elektri abil toota on mõtetu!
Elementaarne matemaatika: gaasis sisalduv keemiline energia x sisepõlemismootori kasutegud (30%) x el.generaatori kasutegur x vesinikugeneraatori kasutegur = süsteemi antav energia
Ja elektiautosid (ka neid mida täna saab "osta") ei sureta välja mitte mingid naftakompaniid vaid ikka needsamad TARBIJAD, kellel pole nende käkkidega midagi teha. Arva mitu elektriautot oleks eestis täna sõitnud, kui riik poleks neid endale ostnud?
15:27 01.02.2013
.. (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Biodiisliga on umbes sama lugu. Kogu mullaharimise ja saagikoristuse kulu neelab kütust umbes sama palju kui on näiteks rapsist võimalik sedasama biodiislit toota.
15:39 01.02.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Püüad seletada, et vesiniku tootmine antud elektrisüsteemi kaudu pidurdab mootorit rohkem, kui vesinikust saadav tulu mootori tõukejõule juurde annab ? Kas saan õieti aru ?
Mul ei kulu selle tõe saamiseks tuhandeid, kuuleme näeme. Samut püüad väita, et siis sajad -või tuhanded seda protsetuuri katsetavad ja kasutavad tarbijad maksavad kogu vaevale peale. !?
Ma ei kekkaks mingi kooliharidusega, kui mul see ka oleks. Pigem tunnen neile nn. kõrgelt haritud inimestele kaasa, kes oma korruptiivse hariduse omandanud on, ise seejuures aga elementaarseid teadmisi ei oma.
Õnneks on maailm suurem ja inimesi rohkem, kui seda Eesti mastaabis. Ning muidugi saaks majandus hea hoobi, kui paljud seda kallist kütust ei ostaks enam sellisel hulgal, kui praegu.
13:31 04.02.2013
maaks
Re: HHO e. vesinik generator
Loomulikult proovi ise järgi, ega see mingi tuumateadus pole :-)
http://en.wikipedia.org/wiki/Electrolysis_of_water
Ja ma tõesti arvan, et need õnnetud maksavad asjale peale, aga seda võib võtta kui õppemaksu.
15:02 04.02.2013
Tuudur
Re: HHO e. vesinik generator
Kui see aparaat annaks välja rohkem energiat, kui kulub selle vesiniku tootmiseks suletud süsteemis, oleks tegu igiliikuriga ja Nobeli preemia oleks kindlustatud.
19:34 05.02.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Tegelikult teeb see vesiniku generaator autost mingis mõttes hübriidi. Kuna autol elektimootorit peal ei ole, kuhu saaks vaba elektrienergia suunata ja seda edasiliikumiseks kaasata, vaid hoopis saab vaba elektrienergia ümber konvertida vesiniku ja hapniku seguks, ning sellega põlemisele hoogu juurde anda.
20:56 05.02.2013
Ei saa kommijate loogikast aru (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Kui ma võtan vee asemel nt puu või söe tükikese, siis selle katlasse panemisel kulub ka oluliselt vähem energiat, kui see põledes annab. Ei ole siin mingit perpeetumit, on vaid hea kütteväärtusega aine, mis selle korral juhtub vesi olema. Ilma veeta (loe kütuseta) ei tekki täiendavat energiat, st ei toimu mingit täiendava energia genereerumist, mis tekitaks igiliikurile vajaliku energia koguse. Kui kütus/kütuses olev energia otsa saab, siis lõpetab ka masin töötamise.
10:20 06.02.2013
Tuudur
Re: HHO e. vesinik generator
Minu loogika on väga lihtne, ehk kõik taandub kokkuhoiule. See vesinikugeneraator ei suuda anda oma tasuvusajal mingisugust kokkuhoidu, sest vaadates esiteks näidatud videotes olevate seadmete hinda, arvestades juurde elektrienergia tarbimisest suureneva kütusekulu tõttu ning vaadates eriti väikest "vesiniku" eraldust pole seal mingist kokkuhoiust juttugi...
Täpselt samasse kokkuhoiu lahtrisse liigitaks igasugused tabletid, mida kütusesse lisada ;)
12:31 06.02.2013
maaks
Re: HHO e. vesinik generator
"ei saa ..." sulle tedmiseks, et keegi ei räägi siin puu või söe põlemisel tekkinud energia vs katlasse transportimise energiast vaid jutt käib "eriti näitlikult" puu/ söe tekkimiseks kulunud energia vs tema põletamisest saadav energia.
20:58 06.02.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Kui veel piltlikumalt seletada, siis jalgrattaga sõites antakse tema liikuma panemiseks samuti energiat, ning jalgratas ei anna ise ei mingisugust energiat vastu, või siis inertsenergia mis koheselt ära tarvitatakse, kuid sellegipoolest jalgratastega sõidetakse. Nii samuti auto inertsenergia, raskusjõu vaba langemine jne. , mis liiklusvahendi kasutamisest kõik üle jääb, siis see elektrienergia millest vesiniku ja hapniku segu toodetakse on rohkemgi kui enam veel tasuta käes.
Niisamuti ehitab igaüks sellise generaatori ise valmis palju väiksemate kuludega, kui neid valmis kujul internetis müüakse.

13:29 07.02.2013
maaks
Re: HHO e. vesinik generator
Mõni on ikka eriliselt juhm! Milline energia sul seal "tasuta käes" on? Võta generaatoril rihm maha ja vaata kas pöörleb edasi! Sama on jalgrattaga - võta kett maha ja vaata kas sõidab.
See et elu igalpool järjest allamäge läheb, ei tähenda et tee alati allamäge oleks :-)
Ja küsimus ei ole üldse kuludes - see asi ei tooda "kasumit" ka siis kui sa ta tasuta valmis saad.
09:53 08.02.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Iga kord, kui piduripedaali vajutad, on tegemist selle vaba energia põletamisega. (loe raiskamisega)
Generaator käib edasi ikka küll, kui rihma maha võtta, ning sinna korralik tuulik asemele paigaldada ja see maapinnast natukene kõrgemale viia, seal kus tuulekoridorid asuvad.
Tõukerattal polegi ketti, aga ikka saab sellega sõita :)
Ei tea jah, et kelle etteantud valemi järgi kasumit arvestada tuleks, et kasum näha oleks, ehk on selles küsimus.
Kasumit ei saa mõõta alati eurodes ja dollarites. Tegemist ei ole raha generaatoriga.
13:01 18.03.2013
maalt ja hobusega (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Kui siin nii värvikaid näiteid kasutatakse siis lisaksin ka ühe. Nimelt tegin ma vesioina kui keegi ei tea siis hüdrojõul töötav veepump. Sellega on suvel hea kasta ei pea elektrit ega kaevuvett raiskama. Nüüd siis asja iva mida öelda tahtsin. Tuli üks tark arvutas ja jõudis otsusele et see pole rentaabel toodab liiga vähe!!?? Minu kulud olid umbes 300 krooni plus mõni päev nokitsemist. (Oh seda ahnust!) Miks peab alati maha tegema seda mis aitab põhikulusid vähendada?????????
14:16 18.03.2013
dot444 (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Vesinik-generaatori toodetud vesinik sisepõlemismootoris ise energiat praktiliselt välja ei anna. Tema energiaväärtus jääb alla tema tootmiseks kulunud elektrienergiale. Kül aga soodustab vesinik sisepõlemismootoris fossiilkütuse täielikumat ja puhtamat põlemist. Sealt tuleb ka kütusesääst, kuna ühest ühikust kütusest saadakse suurem ports energiat kätte. Vähem põlemata kütust lendab summutist välja.
14:20 20.03.2013
ehe (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Siin üks link http://forum.xumuk.ru/index.php?showtopic=141207 ise ei ole nii kõva elektrik et seda kommenteerida aga äkki siin on mõni kes selle lahti seletaks.
05:41 08.04.2013
tofast
Re: HHO e. vesinik generator
uskumatu kallis värk! minu arvates, palju korda odavam ise ehitada. Ei tohiks raske olla! Aga äkki oskad öelda oled sa juba midagi sellest ise kasutatud? kas ikka toimib? või umbes nii, et kuu aega sõidad ja läheb kõik katki ja mootor viltu ?!
09:26 08.04.2013
me (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Noh eks lolle ole terve ajaloo vältel kooritudja kooritakse ka edaspidi, et ikka jumal annaks teile jõudu füüsika seadustega võitlemiseks.

Päikest!
02:37 26.04.2013
põrutaja (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
muide vanasti ütlesid targad mehed et vesiniku saab ainult toota teatud tingitmutes ja keerulise tehnikaga aga millegi pärast saab nüüd iga poisike hakkama ise:D:D.kellel pole eriti mingit suuri teadmisi:D.tegelt see süsteem toimib väga hästi juba järgi proovitud.aga on hea vaadata kus tehakse eelarvamuste peal palju järeldusi:D:D majanduslikult pole see valitsusele kasulik kui tasuta saaks energiat meie maailmas muide kõik tasuta asi maksustatakse ära n.n.loogilise teadusega:D:D ja surutakse nurka need kellel on avaram silmaring ,teaduse loogigaga:D:D:D:D aga teadus on pidevas muutuses.ootan väga seda aega kuna kõik see jama mis meile koolis on pähe tuubitud muutud kunagi nii mõttetuks...ne goden :D:D
11:29 26.04.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Kui nüüd autolt pidurikettad ära võtta, ning nende asemele seada generaator. Umbes samasuguse ülekandega, nagu tööstuslikul õmblusmasinal mehhanismi ja mootori vahel, siis täiendavat elektrienergiat oleks võtta veel küll ja küll. Ja ei oleks tarvis auto mootoriga pidurdada, vaid täiel rinnal saaks piduripedaali generaatori tööle rakendmiseks kasutada... Või siis et generaatorid võtaksid vastu selle vahepealse pidurduse, ning pidurikettad rakenduksid viimase veerandi juures...
12:34 26.04.2013
.. (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Siis pole ju mootorit ka vaja enam, tassi liigset rauda kaasa. Vesiniku tootmine ongi lihtne, vee elektrolüüsiga saab tõesti koolipoiss hakkama. Küsimus on asja mõttes, energiat kulub ju rohkem kui pärast tagasi saad.
14:45 26.04.2013
sitrus* (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Ammu sõidaks vesinikuga kui see lihtne oleks.10 km pingutab välja kapotialuse süsteemiga,edasi on vaja suuremaid seadmeid,võta või haagis appi.See ongi see point.Sama puugaasiga.Kõik on ok,aga 100km läbimiseks kulub rumm puid.
00:24 27.04.2013
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
See on lihtsamgi veel, kui arvata oskad :)
20:35 15.04.2014
Proovin järgi (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Vaatan, et siin kisa rohkem kui asi väärt. Kas kellelgi ka see asi reaalselt kapoti all olemas kah on? Kui pole, siis arvan, et see 400 euri üldiseks hüvanguks ära raisata pole kuigi suur kadu. Vähemalt on pilt selge ja tülid lõppenud. Lasen selle 2,5l turbodiislile peale panna ja järgmisel nädalal annan teada, kas olen saanud petta või pakatan rahulolust.
12:05 16.04.2014
maaks
Re: HHO e. vesinik generator
IRW, õige suhtumine! Kes ütles, et eestalne on loll ja laisk - valetas, laisk ei ole ta mitte :-)
Aga telli ära ja tee korralik piltidega õpetus paigaldusprotsessist ja ära unusta endast pilti teha.
EDIT 17.04.2014 (ei hakanud uut postitust tegema)
Kodanik kaader all ajab segi iseenesliku süttimise temperatuuri ja leektäpi!
Paukgaas (vesiniku ja hapniku segu) on üks ohtlikemaid asju üldse ja "süttib" juba väga-väga-väga madalatel temperatuuridel ja vajab selleks väga väikest lisaenergiat :-)

Muudetud 17.4.14 12:22

12:07 17.04.2014
kaader
Re: HHO e. vesinik generator
Paukgaasi iseeneslik süttimispunkt on 570 kraadi, diislil aga juba 256 kraadi. Ehk siis diisel lahvatab põlema ja siis alles paukgaas tagant järgi. Kuidas paukgaas põlemisele efektiivsust juurde annab? Pigem tõstab süttimise temperatuuri.
Teiseks muidugi see et, paukgaasi tootmine kapoti all raiskab "peotäie" kasulikku energiat ära, mille saaks ratastele kanda või mille arvelt mootor võiks kergemalt vedada.
Ilmselt on lihtsam 400 euri tuulde visata kui väheke ajusid liigutada. Odavam oleks mingi kristall või magnet mootori külge kleepida ja siis "rahulolust" pakatada. Hea tunne oma lollusest on ka midagi väärt, olen täitsa nõus sellega.
11:07 18.04.2014
sitrus* (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Vesinik ammu proovitud,oleks toimiks ökolt asi,oleks omal ammu kasutuses.
Süda valutab härra kaadri pärast.Pajatab magnetmootorist.Palun näita mulle ka ükskõik kust netist toimiv magnetmootor.
14:44 18.04.2014
jee.kim (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Sidruseline vist pole kuulnud ega lugenud "imet-tegevatest"kristallidest ja magnetitest, millega saab kütusekule vähendada kuni 20%
Lihtslat paned nad ümber kütusevooliku/toru ja siis magnetite/kristallide "väli" paigutab kütuseosakesed ümber ja ioniseerinb neid jamisiganes...
Igati ülbe värk- kõik juhtivad katsetuslaborid siin- ja sealpool Maarjamaad kiidavad neid ;)
18:11 18.04.2014
sitrus* (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Vana värk mis ei toimi.Keegi ka seletaks toimivatest asjadest.
11:52 20.04.2014
TK (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Lihtsalt vee sissepritse ilma mingite elektrolüüsi seadmeteta. Häid pühi!
11:49 20.06.2014
Juxxx (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Kus seda eestis paigaldada saab?
13:16 20.06.2014
sitrus* (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Asi veel kaugel lapsekingades.
23:26 22.06.2014
Kärss
Re: HHO e. vesinik generator
Irw @ lapsekingajutt, mul isa ja onu sõitsid 60ndatel rallit Mosse 401-ga ja juba sellele oli peale tehtud mh ka veepritse, nagu paljudel teistelgi. Subaru on praegu üks väheseid, kes seda ka seeriamudelitele pakub (või vähemalt pakkus mõni aeg tagasi).
09:23 27.06.2014
Arnonia
Re: HHO e. vesinik generator
Ma usun, et kokkuhoid oli kuskil 1/4 -1/3 . Momendil generaator autolt maas. Roostevaba plaadid kuluvad ära. Pidi olema roostevaba metalli tüüp, hetkel markeeringut ei oska nimetada, mis kulumiskindlam on. Videos veefilter -loe vee-eraldaja. https://www.youtube.com/watch?v=vAEI2sHzG2Y
Generaator ise asus aku all, ei jää kaadrisse . Kasutasin 40 A kaitset (sobib tavalise 220v oma) Amper on voolu tugevus, volt suurus :)
22:01 20.11.2014
tehn. huviline (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
kas siin foorumis on ka selliseid tegijaid kes suudaks valmis ehitada vesiniku jõul sõitva masina kuna minul on huvi igasukuse energia jõul liikuva masina vastu kuna see on teema mille kohta tahaks rohkem teada ja kas on eestis insenere kes suudaks ka eestis valmis ehitada vesiniku,aatomi,elektri mootor sõiduki
tänud
17:51 01.04.2015
Vesi-pruul (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
On Eestis olemas,tõenäoliselt parim süsteem kui arvestada et selles kompotis mängib kõige olulisemat rolli elektroonika........ www.hho.ee
17:48 03.04.2015
Põlvast (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Eestlastel on raha küll kui maasturihorde vaadata keda huvitab kokkuhoid
21:55 02.01.2021
Elektrolüüsi aparaat annab küt (registreerimata)
Re: HHO e. vesinik generator
Molübdeeni plaadid on kindlamad. 20 euro eest on müügil.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.