Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

foto@auto24.ee

Küsi spetsialistilt

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KUS ON TALLINNAS SOODSAD UUED REHVID?

19:05 17.04.2015
63amg (registreerimata)
Re: Kus on Tallinnas soodsad uued rehvid?
oh teid naiivitare küll!tüüpiline diblade stiil
23:36 17.04.2015
Sull12
Vaatan rehve 315/25-23
Mis kõige hullem- Norras on sama rehv odavam kui rehviliidris, paistab, et tuleb siit, ehk Norrast osta :)
11:13 11.09.2015
ˇ (registreerimata)
paistab, et s.ttagi pole seal rehviliidris muutunud- viga maksmisel ja kõik. mõttetu veebipood.
10:39 26.10.2015
rene3477
rehvid ikka siit: http://www.rehvitakso.ee/rehvid
lisaks saab soodsalt rehvivahetuse.
13:47 31.10.2015
Pets54 (registreerimata)
Ma tellisin www.wagen.ee lehelt.
Hinnad soodsamad, kui mujal ja valik päris suur. Laos neil vist ei ole midagi, kõik tellimisel, aga kuller tõi paari kolme päevaga rehvid ära.

Ja ma pigem sedameelt, et enne natuke soodsamast hinnaklassist uued rehvid, kui mingid kasutatud või taastatud rehvid. Hinnavahet ju eriti pole, aga vähemalt saab kindel olla.
16:25 04.11.2015
devalsig (registreerimata)
Pole vist päris teemasse, aga testitulemuste põhjal Nokianiga peaaegu et võrdse Hankooki ostnud kunded võiksid oma uute rehvi naastude arvu üle lugeda, et kas on 170 nagu testrehvil või saite eelmise (pool)mudeli?
18:21 04.11.2015
Bppp (registreerimata)
170 naastust mudelit Eestis praktiliselt ei pakuta ja tegelikult ei tohiks sellega ka Eesti liikluses osaleda, kuna hetkel puudub vist vastav maanteeameti heakskiit.
Eestis on lubatud maksimum naastude arv 50tk meetri kohta, kui on rohkem siis tuleb eraldi tõestada et see suurem naastude arv ei lõhu teekatet rohkem.

21:23 05.11.2015
sylver
Ostsin enda masinale http://rehvid.grip.ee/index.php -st
Eile tellisin ja täna sain kätte.
Praegu seal päris head hinnad Yokohamale
09:52 06.11.2015
Neutron (registreerimata)
Vabandage, aga Yokohama on talverehvina küll suhteliselt k*sine valik. Kui peret pole ja sente loetakse, siis küll. Endal siiski oma elu nii odav pole, et odavat rehvi osta.
14:05 06.11.2015
professor_sammaljalg
veoautorehvina on yokohama talverehvid üks parimaid valikuid ning peremehe GL ning Panamera all samuti kasutuses, kus kindlasti pole küsimus hinnas.
08:59 24.11.2015
Tauno666
rattad24 ei soovita!
Kunas kokkulepped seal firmas ei kehti!
09:48 24.11.2015
Siiiidiuss (registreerimata)
Yokohama on selline tüüpiline odavtootja. Ja "peremehed" ongi tavaliselt need viimased sendiveeretajad. Tahavad GL iga sõita aga korralike rehvide jaoks enam raha ei jagu. Tüüpiline näide üle oma võimete elamise kohta. Selliseid Gl ja S klassi mersudega sõitjaid on ennegi nähtud. Hiljem on nii üle elanud, et kerjavad bussijaamas bussipileti raha:)
09:55 24.11.2015
Arnomees83823 (registreerimata)
Rattad24 on jah selline koht, kus kokkulepped ei kehti, tööd tehakse lohakalt (loe ei tehatagi). Alles oli, kui vennad suutsid õlivahetusel õli tilkuma jätta ja panid põhjakatte tagasi lootes, et keegi ei pane tähele! Kui isegi õlivahetust ei osata teha, mis me muust räägime. Oleks kogemus ühe auto remondiapsakaga... EI SOOVITA
10:01 24.11.2015
maaks
Rataste kodulehel selline märge: NB! Kliendi viibimine töökojas tööde teostamise ajal on KEELATUD! Juhul, kui klient soovib tööde teostamise ajal viibida töökojas, on Rattad24-l õigus lisada teenuse hinnale 10 eurot iga töötunni kohta.
Et kui tahad, et korralikult tehtaks pead arvestama +10€/h
10:21 24.11.2015
Propeller77 (registreerimata)
Mõneti on see arusaadav, et töökojas klientide viibimine on segav aga pangu siis silt ja nõudku, et klient ootab kliendiruumis ja küsimuste korral tullakse küsitakse! Mina ootasin ilusti kuni kütusefiltri vahetusega ei saadud kütust üles, käiati 2 akut tühjaks ja siis saadeti teise töökotta Vessest Männikule, et seal osatakse korda teha. Ennem muidugi prooviti mulle selgeks teha, et minu viga, et auto vigane ja õhk kütusesüsteemis sees. Kõudsin männikule, sel paistis mees teadvat mida teeb, imes vaakumiga ja ütles, et nüüd aja peeneks siis tuleb õhk välja. Proovisin siis masinast võtta viimast, et teepeale jälle ei jääks. Linnas aga enam käima ei läinud ja andsin Vesse poistele teada ja lubasid kohale tulla. Kuna ise kohapeal ei saanud oodata jätsin uksed lahti ja võtmed autosse. Hiljem tagasi tulles sain teada, et keegi oli käinud vaatamas aga ei olnud mutrivõrmeid kaasas ;))) Võtsin siis jope seljast ja imesin kütuse üles, ühendasin süsteemi ja sain auto käima ning Vesse poole teele, vahepeal muidugi helistades aga keegi enam ei vastanud ega tagasi ka ei helistanud, sest ei tahtnud selle tekitatud jamaga enam tegeleda. Töökojas olid poisid kõik olemas ja kõnedele vastamise peale öeldi, et ei ole nende probleem. Kokkuvõttes sain niipalju, et leidsime õhutuskruvi ja paari minutiga oli auto taas korras! Aga sellega oli enda maine põlema pandud! Seega Rattad24 ei ole just see esimene valik....
16:17 14.08.2016
sass12345635 (registreerimata)
Hoiatus rattad24 eest!
Pakuti kuulutuses, mis nüüdseks on kiiresti maha võetud, UUSI Michelini rehve. Kuulutuse tõmmis http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:MBTjTy6
k3qAJ:www.auto24.ee/products/rehvid/michelin-primacy-hp-g1-g
1/1307277/+&cd=1&hl=et&ct=clnk&gl=ee&cli
ent=opera

Toodi rehvid pika ähkimise peale Viimsi laost kohale Lasnamäe töökotta. Rehvidel olid peal Michelini kleepsud ja puha. Kordus sama kobin, et rehvipingi juures ja töökojas ei oleks. 2 päeva pärast teises töökojas selgus, et rehvid polnud sugugi uued, olid ligi 2 mm kulunud ja 1-l rehvil oli muna külje pealt väljas.
Lisaks küsisin sealt veel 2 rehvi, millest 1-l oli kohe muna ja siis pakuti tunduvalt kulunumaid sama raha eest. Kuna polnud viitsimist nendega jaurata, lasin need alla panna, kuid proovisõidul selgus, et tasakaalust väljas. See tingiski teise rehvitöökotta mineku, kus selgus, et disbalanss oli mõlemal rehvil 30- 40 gr. Laupäeval sel keegi telefoni ka vastu ei võtnud, kirjalikule pöördumisel kohe ühendust võtta, keegi ei vasta jne.

17:13 14.08.2016
Kunnnn (registreerimata)
Head ja odavat asja pole olemas, sellise hinna eest ei saagi uusi premium rehve.
Muidugi ei tohiks niimoodi petta aga klient võiks ise ka natuke mõelda.
18:34 14.08.2016
sass12345678374 (registreerimata)
Tagantjärgi mõtlesin sama, kuid ennegi imediile saanud. Näiteks seisma jäänud, kuna aastaarv 2011 jne.
18:36 14.08.2016
sass162539573 (registreerimata)
ja ei saa ju kogu kaeg elada mõttega, et keegi jälle per*e lohku käristab. vastutab ikka see, kes pa*a maha pani, mitte see, kes õnge läks!

Muudetud 15.8.16 09:14

19:37 14.08.2016
63amg (registreerimata)
kui sa pole spetsialist,ega oska vahet teha tutikal ja vähe kasutatud rehvil,siis võta teadjam inimene teinekord kaasa.sellest sibulate pesast on igalpool juttu olnud ja inimesi hoiatatud.
20:03 14.08.2016
sass1526396847 (registreerimata)
Googeldasin, ei leidnud 10 esimese lehega midagi "huvitavat". Auto24 otsing andis ka vaid paar tulemust, 1 oli see teema.
20:08 14.08.2016
sass173849580 (registreerimata)
Ja kõige hullema jama on neil praagi osakaal, kui 4-st rehvist 2 on munaga, siis on tunne nagu nad oleksid kuskilt geiroopast rehvide prügimäe omale kokku vedanud. Ma ausalt öeldes poleksin viitsinud nende michude üle siia tuutuma tulla, kui poleks muna üles löönud. Tasakaalustamatusega veel leppisin.
09:47 15.08.2016
Navara3000 (registreerimata)
No mis seal imestada. Aastal 2006 sain poest ostetud uue Jettaga tagavara ratta millel läikima löödud pruugitud rehv. Lihtsalt avastasin aasta hiljem autot koristades.
12:39 15.08.2016
ff (registreerimata)
Kummicenter Paldiski mnt enne Harku järve.
Olen üle 20 a seal klient ja ülimalt rahul. Pole muidugi kursis teiste kohtadega, kuid Viljandi ViANOR-i enam hindasi küsima ei lähe, sest Hiina GT oli kallim ( kiideti taevani Aasia rehv, et kõik nende töötajad sõidavad nendega ) kui Kummicenter-ist saadud hinnapakkumine BF Goodridge-le koos edasi tagasi sõidu kuluga.
Sai selle GT kohta uuritud, paras rämps kulub kiiresti.
13:52 15.08.2016
63amg (registreerimata)
vianor paneb kirvest igalpool.selline tunne,et meelega tehakse,kuna ei jõuta kliente teenindada
15:33 15.08.2016
Hoiatus rattad24 eest
Mõõtsin väidetavalt uute Primacy HP-de mustrikõrguse digitaalse sügavusmõõdikuga ära, sain 6,7- 7 mm. Kas keegi ütleb, kas see rehv oli kulunud või uus? Sain pärast mõningast jagelemist ka neile tŠeki, kus oli ilusti kirjas: UUS.
Rattad24 päev-2 pärast paigaldust üleslöönud muna suhtes hakkas ajama ekspertiisi juttu, osta neilt teine asendusrehv jne. Ei saa aru, kes hakkab 2013 aasta rehvile neil ekspertiisi tegema ja kuhuni see võib jõuda?
20:01 15.08.2016
63amg (registreerimata)
primacy-t ei tea,kuid pilot sport kulus 6-6,5 mm peale u.35000 km läbimisel.praeguseks sõitnud üle 80000 ja veel on 4mm alles.suverehvi pole veel uuena alla 7mm kohanud tavaliselt ikka 8-9 mm.talvekad ka 10 mm.mine mõõda normaalses kohas ära, palju tegelikult uuel primacyl sügavust on.
20:53 15.08.2016
sass1234567864 (registreerimata)
Ega mõõtmine sõltu kohast, kus või kes mõõdab, :). Auto omanik käis korra Vianoris ja Kummimehes neid rehve näitamas, arvamus kaldus ka sinna, et uued need kindlasti polnud.

Tegin neile järgmise taotluse, kuid ei usu, et see prestiižitu firma selle peale reageerib. Kohal käies käis igatlaadi jama, küll kliendist, kes mitu naela rehvi sai ja neilt garnatiid nõudis jne. Viitasin, et see on täiesti asjassepuutumatu jutt, kuid räägi nagu seinale. Nagu ütlesin, tüüp pakkus järgmise rehvi ostmist ja olemasoleva nö garantiisse saatmist, kuid kui kasutatud rehv on puruks sõidetud, siis ei saa sellest garantiist ka muud juttu tulla.

Kese Quatre Grupp OÜ

Auto omanik käis täna Vianoris ja Kummimees oü-s. Mõlemas sai tuvastatud, et rehvide kulumisaste oli ligikaudu 1-1,5 mm, see tähendab, et tegelikult rehvid polnud uued. Sellele viitab ka rehvide hind, sest uued sellised maksvad tegelikult 200 kandis tk.

Kuna rehvid olid kasutatud, siis pole ka ekspertiisil mingit mõtet, sest see tuvastab nagunii, et rehv oli puruks sõidetud. Probleem jääb ainult see, et seda ei sõidetud puruks selle autoga, vaid varem.

Seega jääb üles nõue, tagastada ühe rehvi maksumus koos paigaldusega. Palun kinnitage, et te selle lahendusega nõustute, siis annan oma panga rekvisiidid.

08:12 16.08.2016
jarru (registreerimata)
navara3000, olen ennegi kuulnud, et nii teevad -esinduse- töötajad oma autole jälle uue jooksu alla. Just, sõidavad ühe hooaja ja siis müügiautole pagassi. Sarnast võtet kasutasid ka rehvifirmade peremehed, kuigi nende äri oli veidi inimlikum, nad müüsid oma auto alt vähesõitnud rehvi ilma kasumita, väites, et rehvid tulevad esinduse proovisõidu auto alt. Oma rehvikulu pidevalt siis 0. Rahaliselt muidugi mõõdetuna. Esinduse omad jätavad õli vahetades pool liitrit vana õli sisse, siis ei pea oma autole sedagi ostma... Ja siis hakkavad needsamad esindused mingeid öömüüke tegema, cmon, kas ei oleks lihtsam hoopis mängida usalduse peale, küll ma siis tagasi lähen sinna firmasse. Ja uut volkarit ma enam vähemalt selles elus ei osta enam, olen seda ühe korra teinud ja kogemus väga negatiivne, ei hakka siin täpsustama praegu.
14:46 16.08.2016
sass1234567878 (registreerimata)
Lasin 1-s firmas rehvi sisse tugevduslapi panna, firmaomanik vandus need tegelased maa põhja. Rataste disbalanss oli ca 35 gr.
Kirjutas mulle akti:
Vaatlusel selgus, et tagumiste Michelin Primacy HP rehvidel on erinev koormusindeks 95W ja teisel 99W. Mustrisügavused olid vastavalt 95W (kahjustatud rehv) 7,13 mm ja 7,95 mm. Samuti on rehvid erineva tootmisaastaga, 28. nädal 2011 ja 07. nädal 2013.
Lisas juurde ka pildid.
Kas anda tarbijakaitsesse ja mida nõuda? Lisatööd 25 €.
15:44 16.08.2016
kui juba midagi nõuda, siis lubatud uusi rehve
15:45 16.08.2016
sass1234567875 (registreerimata)
Mu meilboxi potsatas sealt järgmine tore kiri:
"1. Käisite ähvardamas meid maksuametiga ja tarbijakaitseamitiga.
2. Valetasite, et esirehvid pidid olema 6mm ja W kiirusemärgistusega, kuna Ma valisin Teiega hästi kaua esirehvid ja koos mõõtsime nendel mustrit.
3. Nüüd uurisite meie konkurentidelt kes müüb sama rehve 200 eur-ga rehvi kohta ja saite mingi imeliku info. Väidate et need polnud uued, sest olid odavad, kuid see oligi põhiline soov Teie soov, et rehv oleks uus, hea bränd ja soodne, ise ütlesite ostu ajal, et see kallim rehvihind pole loogiline.
Nüüd väidate, et meie odav hind pole loogiline.

Kui tulete rehvi järgi, mis oleme lubanud ja oleme laost toonud, siis ma võin näidata meie viideokaamerates, kuidas Teie sõidate. Sõitsite üle kliendi rehvi. Pole imelik, et muhk võis tekkida.
Äkki aitab vaidlema.

Meie pakume kõik teha loomulikult ja seadusepäraselt, teha ekspertiisi. Tundub juba, et ise teate, et ekspertiis näitab, et olete rehvi puruks sõitnud ja keerutate.

Aga kui rehvil oli praak, siis ei pea Teie maksma ja saate makstud raha tagasi. Inimlik lahendus.

Rattad24"

Esirehvide suhtes ma pole neile mingit prensiooni esitanud, arsaamtu sõnavõtt nende teemal. Tarbijakaitsesse lubasin ikka anda, mis seal valesti? Tsekkide mitte väljastamine on tõepoolest masuameti rida.
Mis puutub üle nende rehvihunniku sõitmist, siis seal on töökoja uks nii lollisti, et tagurpidi väljasõites tuleb teha järsk pööre vasakule, auto nina läheb siis paremale. Ja ukse auku olid jäetud vedelema 2 rehvi, mida polnud üle kapoti näha. Samas võiks ju sellisel puhu paukuda, et stangelt nühkisid need värvi maha, :). Töökotta sai sõidetud NENDE korralduse peale, kuna lubasid rehvi asendada, kuid siis taganesid sellest lubadusest. Hea jama igaljuhul. Teeb kohe tuju rõõmsaks sellist ilukirjandust lugeda.
17:35 16.08.2016
Kunnnn (registreerimata)
Mulle hakab tunduma, et sa oled üks selline suurepärane klient kes tahab kõike võimalikult odavalt saada, või veel parem tasuta. Siis pole millegiga rahul, käid tüütad veel kümmet töökoda, ähvardad igasuguste ametnikega jne.
Sulle ju pakuti lahendus, et nad saadavad rehvi ekspertiisi. Milleks seda muud tsirkust vaja on, mingi tugevduslapi sisse panemine jne.
Kindlasti oleks nad ka tasakaalustuse sulle tasuta üle teinud, mõni seisnud rehv tahabki saada natuke sõitmist, et tasakaal paikka saada, ehk tulebki teha kaks korda.

Igas vaidluses on alati kaks poolt, nüüd hakkab vaikselt tunduma et sa oled ise asja keeruliseks ajanud.
17:47 16.08.2016
sass1234563535 (registreerimata)
Kui hoolega lugesid, siis suure tõenäosusega ekspertiis näitab sama, et rehv on puruks sõidetud. Kuid küsimus on hoopis selles, kes sõitis.
Ja asendusrehvist taheti raha saada. Ei ole mingil juhul isu sellist firmat rohkem toita, kes isegi rattaid tasakaalu ei saa ja jutu lihtsalt mölaks ajavad.
Hetkel on ju faktid järgmised:
-väidetav uus rehv on munaga
-mitme rehvikoha hinnang on see, et rehv POLE UUS
-taskaalustus, mille eest ka raha võeti, oli ebakvaliteetne.
-erineva koormusindeksi ja omadustega rehve viisakas firma paaris ei müü, kui jutt UUTEST.
-täiesti ajuvaba möla tuleb selmet asjast rääkida.
17:49 16.08.2016
sass123456358456 (registreerimata)
Lisaks kinnitab seda, et rehv polnud uus, rehvil värvitriipude puudumine. Need kuluvad ära esimese 1000 km-ga, kuid rehvil avastati probleem ca 100 km pärast.
17:52 16.08.2016
sass1234563546 (registreerimata)
Ja loomulikult on asi keerulisem, kui on valetatud, et müüdi uus rehv.
Kuid kes selle keeruliseks ajas? Kas müüja või ostja?
18:10 16.08.2016
63amg (registreerimata)
sa ei taha kuidagi aru saada!mine mõõda sama margi uue rehvi sügavus,siis ju pilt selge,kas on uued või mitte!lihtsamalt öeldes pane tutikas rehv ja oma rehv kõrvuti ja mõõda!
19:14 16.08.2016
sass1234563578 (registreerimata)
Võrdlusmõõtmine 2-l rehvil on ju tehtud, vt eespoolt. Mõõdud OLID JA ON KA PRAEGU ERINEVAD. Rehvimudel ju sama (Primacy HP), kuigi erineva koormusindeksiga (st erinevus karkassis).
Kuna pildid ütlevad rohkem kui 1000 sõna, siis https://goo.gl/GUQ85p
Paluks süüdistamise asemel asjalikku juttu, ma võin käsi piiblil vanduda, et mina seda rehvi ära ei lõhkunud ega 100 km-ga ära ei suitsetanud.
20:25 16.08.2016
sass1234563558 (registreerimata)
Mis puutub tasakaalustamise kvaliteeti, siis mine sinna töökotta (Vesse 4) ja lase oma auto rattad tasakaalustada, :).
Kõigil 4-l rattal ei saa olla korraliku tasakaalustamise puhul olla 100 km pärast viga 35 gr. Rataste tasakaalustamatus oli tunda kohe pärast töökojast väljasõitu kiirusel 70-85.
Olgu, ma ei viitsi siin rohkem midagi tõestada, ootan veel veidi, kas reageerivad ja kui ei, annan Tarbijakaitseametile järada. Töökoda, kus ma täna käsin, ütles, et selline asi TULEB menetlusse anda.
08:37 17.08.2016
Kunnnn (registreerimata)
Selline muna tekib vastu äärekivi sõites, veljel ju ka äärekivi vigastus ?
Kui see muna oli ostuhetkel siis oleks see kohe ka näha olnud, lihtsalt niisama sõites see ei teki.
Kui nüüd arvestada seda, et juba töökojast väljasõites tagurdasid kuskile otsa ja velg on ka korralikult pihta saanud, siis äkki ikka keerasid veel kuskile äärekivisse.

Aga selles on sul õigus, et ekspertiis ütleb, et rehv on katki sõidetud.
09:01 17.08.2016
63amg (registreerimata)
kas oled loll,või mängid lolli!sa mõõdad oma kahe rehvi sügavust.ma ju ütlesin,et mine mõõda tutika rehvi sügavust ja võrdle!sul pole ju midagi menetlusse anda,kui sa ei tea tutika rehvi sügavust!sul peavad olema konkreetsed faktid!
10:11 17.08.2016
Ära kisa lollpea (registreerimata)
Arvel on ju kirjas, et rehvid on tutikad! Seega peab 1 ju seda kindlasti olema, :). Ja loe ka eestpoolot uuesti, ma ei viitsi üle korrata.
10:17 17.08.2016
sass1234563589 (registreerimata)
Ja kui nüüd maha rahuned, siis proovi mõistatada, kuidas saavad uued samad rehvid olla erineva mustrikõrgusega? Mh? Siin tekib juba sinu tõendAMISKOORMUS, ma andsin info kandikul ette.
11:03 17.08.2016
paljudel rehvitootjatel on erineva koormusindeksiga rehvidel erinevad mustrisügavused. Nt cooperi AT3 265/65/17 115 vs 265/65/17 121 on mustrisügavuse vahe 2mm. Sinu kergekaallastel ei pruugi see nii olla, kuid sama muster ei tähenda automaatselt sama mustrisügavust
12:28 17.08.2016
sass1234567887 (registreerimata)
Siis tekib küsimus, kust ma peaksin leidma UUE Primacy HP 95W, mida enam ei toodeta? Igal juhul teema, kus mina olen teinud kõik võimaliku tõendite korjamiseks ja tegelikult 6 kuud pärast kauba müüki on reklamatsiooni puhul tõendamiskoormus müüjal. Kuid rohkem ma tõesti ei viitsi sel teemal jahuda, kui just midagi uut ja huvitavat pole. Soovin mõnele vaprale kodanikule samasuguseid toredaid diile antud kontoriga, :)!
15:12 17.08.2016
Google on võtmesõna. 10/32" ehk 7,94 mm peaks sellel rehvil mustrit olema. Seega üks võis uus olla.
15:17 17.08.2016
sass12345678756 (registreerimata)
Ja teine, st katkine siis järelikult polnud, eks ole?
Värskendame lugejate mälu, et arvel olid mõlemad UUED.
15:26 17.08.2016
ˇ (registreerimata)
piltidel näha, et kummil veel need karvakesed küljes mis uutel rehvidel olema peavad. millimeeter kulunud rehvil neid küll enam olla ei tohiks. ja viiendal pildil keskmise mustriploki peal jooksev väike triip, mis samuti peaks olema ülejäänud mustriosaga tasa kulunud kui oleks tegu kasutatud rehviga. punn võis tekkida enda sõiduvõtetest lähtuvalt või siis lihtsalt tegu praagiga ja sellise rehvi vahetab iga müüja pikalt seletamata ära. ei ole näha, et punni juures välise vigastuse jälgi oleks.
15:42 17.08.2016
sass25348674593 (registreerimata)
1 tarbijakaitseameti otsus. file:///C:/Users/Kuno/Downloads/Otsus%2015.07.2016%207-1-004
118-272-16.pdf

15:43 17.08.2016
16:03 17.08.2016
Linnukesele. Ma ei tea millest aga sellised triibud just kulumisel esirehvidel tekivad. On Phaetonil Dunlopid 40tkm ja Subarul Barumid ca 10-15 tkm sõitnud ja keskel on selline 1mm lai tiba kõrgem triip. Ülejäänud rehv on ühtlaselt kulunud.
20:10 17.08.2016
jee.kim (registreerimata)
Kus Te siin uusi rehve näete:
"Tarbija ostis kauplejalt 11.03.2016 kaheksa kasutatud rehvi "
21:06 17.08.2016
sass1234567845 (registreerimata)
See oli vaid 1 näide selle firma tegutsemise ja tobeduse kohta. Ei puutu otseselt antud asjasse.
22:32 17.08.2016
sass1234567847 (registreerimata)
Navara3000:"Google on võtmesõna. 10/32" ehk 7,94 mm peaks sellel rehvil mustrit olema. Seega üks võis uus olla."

Ole nii kena, anna täpne viide, oleks suureks abiks.
16:27 10.09.2016
säästumees (registreerimata)
käisin jõelähtmel ja kuusakoskis odavaid rehve vaatamas. uskumatu kui ilusaid rehve ära viskavad muster veel aimatav ja puha.

uued soodsad rehvid saab ikka firmast kummiott.
10:53 21.09.2016
fghjk (registreerimata)
14:43 10.11.2016
P7ts (registreerimata)
Mina olen alati väga rahule jäänud Fs teenusega http://fs.ee/rehvid. Kiire ja korralik töö!
17:06 22.02.2017
Rauno345c (registreerimata)
Re: KUS ON TALLINNAS SOODSAD UUED REHVID
Keegi oskab öelda, kas selline koht on usaldusväärne, (WWW.REHVILIIDER.EE) kuidagi kahtlane, et kõik nii odav ja kui suhtlema hakkasin, siis tuli teiseltpoolt ainult inglisekeeleset loba ning ülekande vastuvõtjaks oli ka mingi tundmatu Saksa pank märgitud.
09:59 23.02.2017
maaks
Re: KUS ON TALLINNAS SOODSAD UUED REHVID
Rehviliidri kodulehel ju kah see info olemas, et tegu saksa ettevõttega:

Posti teel
CP REIFEN TRADING GMBH
Lebacher Strasse 4
61113 Saarbrücken
Saksamaa
EDIT: Enda viimane ost sai sooritatud kohast http://autorehvid24.ee/ sest sel hetkel oli nende pakutud parim, aga kui otsitakse soodsaid "diile" oleks mõislik läbi vaadata ka sellised kohad, nagu:
https://www.rehvid24.ee/
https://www.reifendirekt.co.ee/
http://egzotika.ee/paieskos/
ja miks mitte ka http://www.autoladu.ee/rehvid
Ja alati on mõtet enda otsitava rehvi nimi (kui soovid selged) ja mõõt N: "IceContact 215/70 R16 rehv" lasta läbi googlist

Muudetud 23.2.17 12:38

11:35 23.02.2017
Kaidoolen321 (registreerimata)
Mina viimasel ajal olen ostnud enda autole rehvid www.rehvid365.ee . Viimati sai ostetud 225/45/17 Goodyear Asymmetric F1 eagle-id, 86€ tk, kolm kuud olid vanad dot koodi järgi. Vöib soovitada kyll
21:53 03.03.2017
t. (registreerimata)
Kõik viimased rehvid ostetud läbi rehvivahetus.ee päringu. Tundub, et suured hulgimüüjad, kuid kui veidi vaeva näha, teevad ka Eesti parima 4 rehvi hinna.
21:59 06.03.2017
uued hankookid (registreerimata)
Olen erinevatest e-poodidest tellinud, peamiselt rehvid24-st. Seekord sai tellitud ja ka paigaldatud Lennujaama teel asuvas FS-s. Igati positiivne kogemus, hind hea, töö kiire ja korralik, nende web: https://fs.ee/
15:12 15.03.2017
Nexen (registreerimata)
Algavaks hooajaks ostsin uued rehvid rattad24.ee -st. Rehvid sain kenasti kätte ja selles osas pretensioone pole, aga üllatas see, et rehvide tootmiskuupäev oli 2014 aasta keskel, ehk tegu juba 3 aastat laos seisnud rehvidega.

Olgu, ega rehv selle aja peale kasutuskõlbmatuks ei muutu, aga paljud teised müügikohad toovad selgelt välja, kui tegu on vanema tootega.
20:46 22.03.2017
Jaan2017 (registreerimata)
Väga hea hinnaga rehvid on www.rehvimaailm.eu omale ostsin siit!!!
23:02 16.04.2017
qesko
Tee 1 päring, selle saavad kõik Eesti rehvimüüjad, kes vastavad Sulle oma hinnapakkumisega. www.paring.ee
16:19 17.04.2017
Devalsig (registreerimata)
Olgem siiski ausad, tegijad ei vasta, neil on niigi tööd küllalt.
23:01 05.10.2017
....... (registreerimata)
Keda vältida, mida soovitate, suverehvi valikul.
14:34 27.04.2018
kleebiks (registreerimata)
Soovitan vältida sellist firmat nagu rattad24.ee. aadressiks Vesse 4, Lasnamäe. Sai tellitud nn "uueväärsed kasutatud rehvid". Kodulehel oli kirjas (väljalaskeaasta ehk DOT 16) ja mustrijääk 7-8 mm. Esiteks ei saabunud rehvid kohale kodulehel lubatud tähtajal (1-2) tööpäeva. Koju kätte toodi peale mitmendat korda helistamist ja 7 päeva hiljem. Teiseks olid rehvid küll ühte mõõtu aga erinevad olid (kiirus ja koormusindeksid). Kolmandaks olid kõik 4 rehvi toodetud erinevatel aastatel. Neljandaks olid kaks rehvi parandatud (üks oli parandatud päris servast, umbes 7x10 cm lapikesega ja teisel rehvil 5x5 cm lapike keset rehvi. Kuna sellise kaubakvaliteediga nõus polnud siis viisin neile rehvid tagasi ja esitasin rehvide kohta pretensiooni, mille peale suhteliselt irooniliselt vastati, et kui leian kuskilt parema hinnaga siis annaksin neile ka teada. Ühesõnaga minu pika jutu mõte on see, et kui tellite sellise firma e-poest kasutatud või siis nn (uueväärset) kaupa siis võimalusel leidke see aeg ja minge parem ise kohale, või tellige uued rehvid.
16:53 27.04.2018
solksolk
Rehvi tootmiskuupäev ei ole mitte dot 16 vaid selleks on 4 kohaline number tavaliselt ovaalse ala peal, näiteks 4716 tähendab, et rehv on toodetud 47ndal nädalal 2016 aastal.
90ndatel kasutati kolmekohalist koodi.
see dot ei puutu üldse asjasse, ta lihtsalt tihti on seal lähedal.
Kahjuks müüakse ka kasutatud rehve, mille tootmiskuupäev on 2001.
Kahjuks inimesed ei tea, mida selline rehv tähendab, mis saab ohutusest.

Muudetud 27.4.18 16:54

20:44 27.04.2018
63amg (registreerimata)
mida te loodate sibulate ussipesast leida! nende mentaliteet on olnud aastakümneid inimesi huiata
01:23 28.04.2018
Hetkel kampaaniahinnad (registreerimata)
22:29 03.09.2018
majandusaasta (registreerimata)
Keegi siin varasemalt uuris, kus kohast saab soodsad rehve.
Mainin. et kõige mõistlikuma pakkumise sain hiljuti www.soodsadrehvid.ee ja www.revilo.ee
Muidugi tasub alati kirjutada ka privaatselt ettevõttele, kas saab veidi paremat hinda teha, siis saab mingilmääral ka transpordiraha tagasi.
23:39 03.09.2018
komvek
Isegi edasimüüjad ostavad rehvid24!
10:23 04.09.2018
maaks
Huvipärast vaatasin sinna "soodsadrehvid", mind huvitavav mõõt talverehve oli tootmisaastaga 2012! Vaatasin natuke teist mõõtu - nimega rehvid jälle 2012, 2014..
Isegi kui tundub soodne, ei peaks keegi endale nii vanu rehve alla keerama.
22:25 12.03.2019
Vanamhees (registreerimata)
Olen ostnud 2018 lõpus sügisel ja nüüd kevadel rehviliider.ee lehelt rehvid.

Talveks Fulda CrystalControl HP2 ja suveks Sava Intensa UHP 2, mõlemad on kenasti tulnud ja probleeme polnud. Tarneaeg 72h läks küll üle (arvestada pigem 6-10 tööpäeva). Aga tulid kohale DPD'ga ja talvekatega olen küll väga rahul
04:39 13.03.2019
Karbunkel (registreerimata)
Kõige soodsamad reffid tunduvad olema tolles kohas https://rehvidiil.ee/e-pood.html?rim=219
05:43 13.03.2019
... (registreerimata)
Fulda ei ole just parim valik eesti oludesse, aga kui sõidad 10km päevas linna vahel, siis ajab asjad ära.
07:17 13.03.2019
jee.kim (registreerimata)
Mis nendel Fulda'del siis viga on- pole testivõtjad või?
12:21 13.03.2019
....... (registreerimata)
Tüüpiline kesk- euroopa lamell ja sobib rohkem puhtamale asfaldile kui jäistesse oludesse. Aga linnas soolalögas pole vahet, kas tegu testivõitja või kesk-euroopa lamelliga.

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.