Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: RAADIOSAATJA E. LÄLLAR.

20:23 28.10.2011
omw
raadiosaatja e. lällar.
Et siis asi selline! tahaks tead et miks on juba 2 või 3 nädalat lällari 8. kanalipeal mingi itaalia ja muu selline võõrkeelne mulin. Enam ei saa isegi 500m kauguselt teise rekkaga sidet pidada kuna mingi italjaano kisa käib üle. karjuvad raisad nagu siga tapetaks. Sai proovitud ka 6. 7. ja ka 9. kanalit. igale kanalile karjuvad sisse. tegemist lõuna eestis.
20:46 28.10.2011
P resident (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
olen täheldanud,et kevadeti ja sügiseti on mingid ülilevi perioodid,kus tulevad sisse pan-id,makaronid ja muud sellised.ise olen kuulanud Örjest Kapelskärini venekeelset mula.
põhjapool praegu sama teema.
edu.
21:04 28.10.2011
40 (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
kurat tallinna ümbruses ajavad vihale italiaanod mölaga,lööb samuti ükskõik mis kanalile sisse ja ka mingi paar kolm nädalat juba.Neil pidavat olema istme alune võimu täis.
21:29 28.10.2011
ah aadu (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
aga kas neile mingid piirangud ei kehti? on ju mingi raadiosaatja sagedused mis kindlaks määratud ja nii? aga kas need võimendid keelatud ei ole vai?oli täna juhus kus lapsed olid teepeal. oli vaja hõigata teistele kuna oli piiratud nähtavus, aga nende italjaanodepärast ei kuulnud mind keegi. enamasti ju kõigil võim maha kah keeratud. mina igatahes enam makarone ei söö!!!
21:37 28.10.2011
lällutaja (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
kui komandeeriks eestimehed fm lainele, kaoks ne kohalikud kaevurid ka äkki ära, ..ja muidugi piitriuulitsa jossimehed
22:37 28.10.2011
tripperililla (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
jah...., siis saaks rahulikult rääkida mitu kilomeetrit kehä kolmelt kaugemal käisin.
23:11 28.10.2011
janneko (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
krt segavad jh siin l-eestys ,nii närvidele käivad ja siis mingi eit kh weel räägib vahele
00:31 30.10.2011
................. (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
lõuna-eestis tuleb jah üks eit vahele mulisema! aga see on pihkva takso raadiosaatja mutt. see möliseb vähe!aga see facing italiano käib täiega närvidele!!!
15:16 30.10.2011
ase
Re: raadiosaatja e. lällar.
viimane-miks sa arvad,et ta Pihkva on?Taksodišpetser ta on aga mis kandist seda pole aru saanud-ta kostub samamoodi Tallinnas kui ka Saksas olles.Makaroni möla on samuti sõltumata asukohast kuulda.PAN möla tuleb siiski otse kõrvalt,neid(poolaka juhte) ju miljoneid ja nad ei mahu ühele kanalile.
17:00 30.10.2011
club304 (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
Raadio amatöörina võin öelda et CB peal on Pihkvaga siiani vist ainult 1 või 2 sidet tehtud. Pihkva on liiga lähedal, et CB peal neid kuulda. Küll aga kuuleb linnu mis on kaugel Moskva taga Uuraliteni välja. Itaalia, prantsusmaa, need on peaaegu iga päev kuulda, kui vähegi levi on. Kui levi on soodne siis on tõesti eeter nii täis, et ei saa isegi naabrimehega raadio teel sidet. 11m ehk CB on vaba kasutuses ja levib ka teine ikke tuhandeid kilomeetreid teinekord. Vene taksoparkidega on muidugi jama jah, CB eetris nad siiski oma äri ajada ei tohiks. Aga see on ju Venemaa.
18:42 30.10.2011
vata
Re: raadiosaatja e. lällar.
Kesk Eestis sama probleem, itaalia mula käib närvidele.
21:45 01.11.2011
kapsel0
Re: raadiosaatja e. lällar.
need on osooni augud mille kaudu raadiolained hõlpsasti levivad iga 7aasta tagant (vist oli 7a see periood), järelikult teine auk on italiano kohal siis praegu, uskuge või ärge uskuge aga nii see on, endal käib ka see pläma närvidele juba
12:56 16.02.2012
Raadioamatöör (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
Tegelt on nii ,et päeval on suviti või siis kui nö päike paistab siis ongi ülilevi. Miks paraku tuleb buratiino itaaliakeelne möla on seepärast et itaalaste,panide vms sagedused on kas nullratsis või teiste bandide peal! Sellise asja vältimiseks aitab ntx squelch asc peale panemine(kellel on) või lihtsalt squelch põhja keeramine(kuid siis ei kuula kamraadi) fm peale ei soovita keerata kuna siis on lärm veelgi suurem. Kõige targem oleks lihtsalt see jama ära kannatada. Selline on paraku 27mhz. Ehk lühilaine lõpp(lühilaine "algab" ütleme 1mhz-30mhz. Niiet kannatage ära. See on aint suvine
20:05 18.04.2021
val123 (registreerimata)
Re: raadiosaatja e. lällar.
Kolleegid, kas oskate öelda, kuidas on raadiosaatjate kasutamine praegu? Kas see on asjakohane? Milliseid kanaleid kasutatakse peale 8. kanali?

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.