Sisene

Foorumid

Küsimused ja arvamused automarkidest

[email protected]

Tehnika

Sõidukite modifitseerimine ja tuunimine

Mototehnika

Teised sõidukiliigid

Muud foorumid

Autosport

TEEMA: KAWASAKI GPZ 1100 97A.

19:15 08.11.2014
maireke7
Kawasaki gpz 1100 97a.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1766502

Mida arvata sellisest rattast?
Antud isendit käisn ka vaatamas,ratas seisnud paar aastat,kuid käivitus ja sõitis normaalselt,gaas kippus peale jääma aind ja pöörded ei langenud tühikäigule nii kiiresti kui vaja,ilmselt karpade puhastust vaja vist.Mainin ka seda et ratas paar aastat seisnud.

Muudetud 8.11.14 19:46

00:13 17.11.2014
Kärss
Re: Kawasaki gpz 1100 97a.
Ei arva sellest konkreetsest rattast midagi, aga GPZ üldiselt on üks vähestest ratastest, mis annab üsna palju andeks sõiduvigu. Ehk siis ideaalne esimeseks rattaks, kogenuma jaoks ka ääretult praktiline, aga ulakuste tegijatele vast igavavõitu. Ka sõiduasendilt jääb see kuhugi bike ja matkaratta vahepeale, sellepärast mulle meeldibki. Aga ei pruugi meeldida paadunud motomatkajale ega tüüpilisele baigimehele. Karpaprobleeme paraku foorumis ei lahenda, selleks tuleb käed ära määrida.

See on hea ratas ka selles osas, et Internet on täis tohutult knowhowd ja googeldades tasuta leitavate remondimanuaalide järgi saad ratta kallal tehtud igasugused tööd. Nagu ka autode remondiraamatute puhul, et punkt punktilt on kirjas iga kruvi keeramine ja pildid kõrval, mõelda vaja pole, liiguta ainult silmi ja seejärel sõrmi.

Muudetud 18.5.15 00:40

Foorumisse postitamiseks peavad küpsised (cookies) olema lubatud.

FOORUMI REEGLID

Juhime tähelepanu, et foorumi kasutamisel tuleb järgida Kasutustingimuse punktis 7 toodud piiranguid Sisu lisamisel. Nende piirangute täpsustamiseks ja neile lisaks on Haldaja kehtestanud Lisatingimused foorumi kasutamiseks järgmiselt:

VASTA TEATELE

Nimi
Teema 
Pildid + lisa pilte
Sisu
Soovin vastuseid   e-postile:
Kontrollkood
Sisesta pildil nähtav kood. Registreerinud kasutajad ei pea seda tegema.